clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Головна мета семінару підтримка викладачів з українських ЗВО, які опинились у складних обставинах у зв’язку з воєнною агресією росії.
Також викладачі мали змогу поділитися досвідом проведення занять у цей тяжкий час.
У заході взяли участь близько 60 викладачів з Миколаєва, Херсона, Львова, Мелітополя, Дніпра, Краматорська, Києва, Чернігова, Первомайська, Хомутця, Кривого Рогу, Харкова, Острога, Вінниці та наші західні партнери з Клайпеди, Вільнюса (Литва) та Гданська (Польща).
Під час семінару виступили директор Навчально-наукового гуманітарного інституту Бобіна Олег Валерійович, завідувач кафедри ТООПС Кувалдіна Ольга Вікторівна, професор Львівського державного університету фізичної культури імені Івана Боберського Рибак Олег Юрійович. Вони розповіли про особливості викладання під час воєнних дій, про налаштування комунікації зі студентами та про нові форми роботи співробітників університетів та кафедр.
Також виступали представники Литовської олімпійської академії, а саме Asta Šarkauskienė, професор, завідувач кафедри спортивного відпочинку та туризму Клайпедського університету, президент Литовської олімпійської академії, Algirdas Raslanas, професор, доктор наук, Університет Вітауа Великого, віцепрезидент Литовської олімпійської академії, Ramune Zilinskiene, доцент, доктор наук, декан Литовської олімпійської академії. Вони розповіли, яку допомогу надали студентами, які на початок війни навчались та яку допомогу наразі пропонують студентам, викладачам та українцям, які були вимушені покинути Україну. Звернули увагу на те, що основна інформація розміщена на інформаційних ресурсах академії (https://blogs.bmj.com/…/%d0%b7%d0%b2%d0%b5%d1%80%d0%bd…/).
Участь у заході взяв участь представник Академії фізичного виховання і спорту імені Анджея Снядецького професор Skalski Dariusz. Він розповів про міжнародні програми, які будуть запропоновані студентам з України для навчання. Також розповів про умови співпраці з українськими ЗВО. Запропонував викладачам публікувати матеріали своїх досліджень у польських монографіях безплатно.
За результатами роботи семінару всі учасники отримали сертифікати.