Навчально-науковий центр післядипломної освіти Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова підготував черговий випуск бухгалтерів.
Продовжується плідна співпраця університету з Миколаївським обласним центром зайнятості. 18 жовтня 2021 року підвели підсумки навчання групи слухачів з напряму «Сучасні технології бухгалтерського обліку та міжнародні стандарти фінансової звітності».
Заняття проводили сертифікований аудитор Валентина Гаманюк та старший викладач кафедри «Обліку та економічного аналізу» з практичним досвідом бухгалтерського супроводження бізнесу Олена Баланенко.
Слухачі підкреслили високий професійний рівень викладання з направленістю на отримання практичних навичок використання комп’ютерних технологій.
Керівник Навчально-наукового центру післядипломної освіти професор Микола Фатєєв за дорученням ректорату вручив слухачам сертифікати та побажав успіхів в професійному та кар’єрному зростанні.