clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Сьогодні вранці отримали частину вантажів.
Деяких навіть не чекали). Дуже вдячні  Мураховськой Людмилі Петрівні, Ушкац Світлані Юріївні, Трохименко Ганні Григорівні, Павлову Геннадію Вікторовичу, нашому студентському самоврядуванню і профспілкам за допомогу у вирішенні організаційних питань!

Зібрали кошти на дві машини. Ще раз всім величезне спасибі — від керівництва до студентів за вашу матеріальну підтримку!

Порт «Ольвія», тепер вже «QTerminals», в особі нашої колеги Ольги Майстренко і директора Руслана Олейника надали кошти для оплати ще однієї машини!

Також, досягли попередньої домовленості щодо  отримання гранту на суму 905 000 грн від європейського фонду «People in need» для купівлі гуманітарних товарів і засобів для усунення наслідків обстрілу нашого університету.
Завтра чекаємо на ще одну вантажівку — 20-тонник.

Хлопці та дівчата — наші  студенти, разом з Анатолієм Зубаревим і Лілією Чорною, сьогодні  займалися складанням списків тих, хто потребує додаткової допомоги — наші ветерани університету, члени сімей. Завтра почнуть телефонувати і робитимуть обхід за місцем проживання. Прохання до співробітників середнього і молодшого віку також долучатися до цього і взяти під «опіку» тих, хто мешкає поблизу від вас з числа згаданих категорій.

Херсон — пам’ятаємо про вас. Робитимемо резерв, по можливості, спеціально на випадок, коли зможемо туди доставити!

Первомайськ — працюємо з Лілією Філіпішиной для окремого постачання за іншої логістиці!

Поширюйте інформацію серед колег і студентів. Разом до перемоги!!!