clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Миколаївське морехідне училище Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова оголошує набір на курси суднових електриків та матросів. Навчання триває 7 місяців. Після завершення підготовки випускники отримують свідоцтво про освіту. Набір оголошується для претендентів, які досягли 18-річного віку.

и
«Училище веде підготовку за робітничими спеціальностями: матрос, моторист, судновий електрик. Прийом на курси підготовки ведеться протягом року, заняття починаються з комплектування групи. Курси ведуть професіонали своєї справи – старші механіки, електромеханіки, капітани, доктори та кандидати наук за наявними напрямами підготовки, — розповідає в.о. заступника директора училища к.т.н. Володимир Запальський.
З початку навчального року у Миколаївському морехідному училищі навчаються 17 осіб за спеціальністю «Моторист (машиніст)». У новому навчальному році планують відкрити курси підготовки стюардів та суднових кухарів. Навчання проходитиме на базі НУК імені адмірала Макарова та Морехідного училища. Проводитиметься як теоретична, так і практична підготовка.
«Теоретична підготовка здійснюється на нашій базі, а практична – на підприємствах – партнерах та у складі команд на судні. Залежно від теми заняття, лекції, програми, навчання проводиться паралельно ще в трьох корпусах НУК імені адмірала Макарова. Також у дослідному басейні НУК імені адмірала Макарова проводяться практичні заняття з вивчення поведінки судна в умовах, наближених до реальних. В інституті автоматики та електротехніки університету проводиться навчання на сертифікованому тренажері суднової електростанції, у машинобудівному інституті – курсанти вивчають будову двигунів внутрішнього згоряння та суднові системи. На базі училища також проводять навчання морського права, англійської мови, де детально вивчаються морська та професійна термінологія», — розповідає Володимир Запальський.
А вже з 1 вересня 2022 року Миколаївське морехідне училище НУК імені адмірала Макарова оголошуватиме набір на підготовку курсантів, випускників 9-11 класів.
«Моряками стають сміливі люди, а пізнають цю професію сильні духом. До перспектив професії варто віднести, звісно, ​​високу заробітню плату. Крім того, швидке кар’єрне зростання, повне забезпечення під час роботи на судні, тривала відпустка, робота в міжнародному екіпажі зближує, що дає можливість
познайомитись з культурами інших країн. А ще, до плюсів слід віднести можливість знайти добре оплачувану роботу на суші. Роботодавці ставлять особливі пріоритети при прийомі на роботу співробітників із морським стажем– це досвід, критичність мислення, психологічна стійкість тощо. Заробітні плати у таких компаніях практично такі ж високі, як і в морі, – розповідає Володимир Запальський».
Для тих, хто бажає вступати, прохання звертатися на адресу: Морехідна, 2. Тел: 0963392066