ІХ Всеукраїнська науково-технічна конференція  «Підводна техніка і технологія»

Дата проведення: 11-13 грудня 2019 р.

Місце проведення: м. Миколаїв, Інститут автоматики і електротехніки (ІАЕ) НУК ім. адмірала Макарова, просп. Центральний, 3 (Новий корпус НУК)

Кількість учасників: 75

Конференція проводиться з метою обговорення сучасного стану та завдань створення підводно-технічних засобів в інтересах організацій України; теоретичних основ функціонування, методів проектування та дослідження засобів підводної техніки; технологій ефективного застосування засобів підводної техніки.

Коротка інформація про найважливіші наукові результати, отримані протягом 3-5 років у відповідній галузі з зазначенням ВНЗ і наукових організацій, які залучалися до співпраці: За останні 5 років науковцями НУК було захищено 1 докторська та 6 кандидатських дисертацій, тематика яких відповідає основним питанням конференції. В роботі конференції приймали участь науковці, представники таких  організацій та установ: Миколаївський національний університет ім. В.О. Сухомлинського, Київський національний університет ім. Тараса Шевченка, Центральний науково-дослідний інститут озброєння і військової техніки Збройних Сил України, Державне підприємство «Київський науково-дослідний інститут гідроприладів», Державний науково-випробувальний центр ЗС України КП «Дослідно-проектний центр кораблебудування», Головне Управління ДСНС України у Миколаївській області, Морська академія В’єтнаму, Федерація підводного спорту та підводної діяльності України.

Основні питання, що пропонуються для обговорення: теорія проектування та застосування підводних технічних засобів; електрообладнання та автоматика підводних систем і комплексів; пошук та дослідження об’єктів підводної культурної спадщини; водолазне спорядження і технології; підводна техніка та технологія спеціального призначення (закрита секція).