Дата проведення: 15 листопада 2019 року.

Місце проведення: Національний університет кораблебудування імені адмірала  Макарова, м. Миколаїв, проспект Героїв України, 9.

Кількість учасників: 150.

Мета проведення заходу: Міжнародна науково-практична конференція «Облік, аналіз і аудит: тренди та перспективи» має за мету обговорення наукових і практичних проблем обліку, оподаткування, аналізу і аудиту в системі управління підприємством

Коротка інформація про найважливіші наукові результати, отримані протягом 3-5 років у відповідній галузі з зазначенням ВНЗ і наукових організацій, які залучалися до співпраці: в наявності публікації з зазначеної тематики конференції.

Основні питання, що пропонуються для обговорення:

1. Облік і звітність за МСФЗ.
  2. Digital technologies в обліку, аналізі та аудиті.
  3. Обліково-аналітичне забезпечення управління розвитком соціально-економічних систем.
  4. Оподаткування діяльності підприємств: проблеми та перспективи розвитку.
  5. Актуальні питання теорії і практики економічного, соціального, екологічного аналізу діяльності підприємств та організацій.
  6. Виклики та перспективи розвитку аудиту.
  7. Звітність підприємств: актуальні питання.
  8. Проблеми та перспективи розвитку контролінгу.
  9. Фінанси: теорія та практика.
  10. Економіко-правові аспекти провадження підприємницької діяльності.
  11. Формування стратегій розвитку господарюючих суб’єктів.