clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт 2016-2020 рр.

ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС СТУДЕНТСЬКИХ НАУКОВИХ РОБІТ

 

Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова виступив в якості базового закладу вищої освіти при проведенні II туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей:

 «Суднобудування та водний транспорт»

 «Управління спортивно-оздоровчою діяльністю»

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 05.10.2020р. №1220 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» переможцями від НУК стали 64 студенти (56 робіт) за 21 галуззю знань(серед них – 14 студентів Херсонської філії НУК та 2 Первомайської філії НУК).

 

 

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 20.07.2016р. №859 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2015/2016 навчальному році» переможцями від Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова стали

Прізвище, ім’я та по батькові студента Прізвище, ім’я та по батькові наукового керівника, посада Назва вищого навчального закладу
ЕКОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Виверець Анна Олександрівна Трохименко Ганна Григорівна, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Михайленко

Марина Олександрівна

Трохименко Ганна Григорівна, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
МАШИНОЗНАВСТВО
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Стародубець Сергій Ігорович,

Портной Богдан Сергійович

Радченко Андрій Миколайович,

доцент

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Вербівський Дмитро Олександрович,

Птічкін Кирило Валентинович

Сірівчук Андрій Сергійович, викладач Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
СУДНОБУДУВАННЯ ТА ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Урсолов

Олександр Ігорович

Нєкрасов Валерій Олександрович, професор Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Портной Богдан Сергійович,

Литвин Сергій Сергійович

Радченко Роман Миколайович, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Александрова Тетяна Вікторівна,

Гаврильчак Ольга Вікторівна

Бойко Євгенія Олександрівна, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Коберник

Віктор Станіславович

Бурдун Євген Тимофійович, професор Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Камінський

Євген Сергійович

Ломоносов Анатолій Вадимович, професор Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Нікулін Станіслав Олександрович,

Верещак Олег Сергійович

Сагань Володимир Якович, доцент Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
Гордієнко

Лариса Олександрівна

Маркіна Людмила Миколаївна, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Воробйов Олександр Сергійович,

Петрова Людмила Сергіївна

Щедролосєв Олександр Вікторович, професор Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
МЕНЕДЖМЕНТ
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Арчибісова

Дарія Станіславівна

Іртищева Інна Олександрівна, професор Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

 

 

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 14.07.2017р. №1038 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з природничих, технічних та гуманітарних наук у 2016/2017 навчальному році» переможцями від Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова стали

Прізвище, ім’я та по батькові студента Прізвище, ім’я та по батькові наукового керівника, посада Назва вищого навчального закладу
ЕКОЛОГІЯ ТА ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Виверець Анна Олександрівна Трохименко Ганна Григорівна, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ПРИКЛАДНА ГЕОМЕТРІЯ, ІНЖЕНЕРНА ГРАФІКА ТА ЕРГОНОМІКА
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Устенко

Андрій Сергійович

Слободян Сергій Олегович, завідувач кафедри Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ДВИГУНИ ТА ЕНЕРГЕТИЧНІ УСТАНОВКИ
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Литвин

Сергій Сергійович,

Стародубець

Сергій Ігорович

Радченко Микола Іванович, завідувач кафедри Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
МАШИНОЗНАВСТВО
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Стародубець

Сергій Ігорович,

Литвин

Сергій Сергійович

Радченко Андрій Миколайович, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Керімова

Карина Ахадіївна,

Котік

Христина Андріївна

Кобалава Галина Олександрівна, викладач Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
СУДНОБУДУВАННЯ ТА ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Юрій Анатолійович Нєкрасов Валерій Олександрович, професор Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Балановський

Михайло Сергійович

Проскурін Аркадій Юрійович, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Бажина

Марина Олександрівна

Трохименко Ганна Григорівна, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Арчибісова Дарія Станіславівна,

Левенець Юлія Андріївна

Іртищева Інна Олександрівна, професор Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Терещенко

Олег Юрійович

Клочков Олександр Павлович, викладач Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Любицька

Наталя Геннадіївна

Король Юрій Михайлович, завідувач кафедри Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Сабуцький

Ігор Петрович,

Старушко

Ольга Володимирівна

Надточій Анатолій Вікторович, старший викладач Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
Купрієвич

Павло Володимирович

Турти Марина Валентинівна, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Литвиненко

Тетяна Іванівна

Маковій Олена Андріївна, викладач Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Довженко Ольга Анатоліївна Сандюк Ганна Олександрівна, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
СОЦІОЛІНГВІСТИКА
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Коновалов

Олександр Андрійович

Дубова Олена Анатоліївна, професор Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

 

 

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 31.07.2018р. №827 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2017/2018 навчальному році» переможцями від Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова стали

Прізвище, ім’я та по батькові студента Прізвище, ім’я та по батькові наукового керівника, посада Назва вищого навчального закладу
ЕКОЛОГІЯ
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Недорода Владислав Миколайович Трохименко Ганна Григорівна, завідувач кафедри Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ІНФОРМАТИКА І КІБЕРНЕТИКА 
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Приходько Андрій Сергійович Макарова Лідія Миколаївна, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ПРИКЛАДНА ГЕОМЕТРІЯ, ІНЖЕНЕРНА ГРAФІКА ТА ТЕХНІЧНА ЕСТЕТИКА
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Устенко Андрій Сергійович Устенко Ірина Валеріївна, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
МЕХАНІЧНА ІНЖЕНЕРІЯ
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Смоляной Євгеній Сергійович Коновалов Дмитро Вікторович, доцент Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Богза Леонід Леонідович Радченко Андрій Миколайович, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
СУДНОБУДУВАННЯ ТА ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Осадченко Юлія Володимирівна Жук Дмитро Олександрович, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Керімова Каріна Ахадіевна Кобалава Галина Олександрівна, викладач Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Крюкова Вікторія Олександрівна Надточій Ірина Ігорівна, доцент Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
Пронін Ігор В’ячеславович Надточій Анатолій Вікторович, доцент Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
Фесенко Юлія Вячеславівна Блінцов Олександр Володимирович, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ЕНЕРГЕТИЧНЕ МАШИНОБУДУВАННЯ
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Богза Леонід Леонідович,

Боду Даніель Жакович

Радченко Андрій Миколайович, докторант Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Боду Даніель Жакович,

Смоляной Євгеній Сергійович

Радченко Микола Іванович, завідувач кафедри Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова,

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

 

 

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 05.08.2019р. №1059 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2018/2019 навчальному році» переможцями від Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова стали

Прізвище, ім¢я та по батькові студента Прізвище, ім¢я та по батькові наукового керівника, посада Найменування закладу вищої освіти
Економіка природокористування та охорони навколишнього середовища
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Суслов Владислав Сергійович Арчибісова Дарія Станіславівна, викладач Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Гендерні дослідження
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Мельник Анжеліка Ігорівна Іртищева Інна Олександрівна, завідувач кафедри Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Управління у сфері економічної конкуренції
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Єрмократій Аліна Олександрівна,

Мельник Анжеліка Ігорівна

Гришина Наталія Володимирівна, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Гречко Крістіна Максимівна Руснак Алла Валентинівна, професор Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
УПРАВЛІННЯ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Пен Лі Мін Богатирьов Костянтин Олександрович, завідувач кафедри Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Огінська Катерина Олександрівна,

Гратій Анна Олександрівна

Іртищева Інна Олександрівна, завідувач кафедри Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Екологія
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Скрипник Марина Олегівна Мельничук Світлана Сергіївна, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Механічна інженерія
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Істоміна Ірина Василівна, Корольов Вячеслав Андрійович Коновалов Дмитро Вікторович, докторант Херсонська філія національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Бондаренко Олександр Олегович,

Шибаєва Поліна Миколаївна

Радченко Андрій Миколайович, доцент Національний університет кораблебудування
імені адмірала Макарова
Зварювання
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Шевченко Анатолій Вячеславович Матвієнко Максим Валентинович, доцент Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова”
Кравченко Дмитро Владиславович Драган Станіслав Володимирович, професор Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Матеріалознавство
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Добусарський Богдан Анатолійович Лой Сергій Анатолійович, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Суднобудування та водний транспорт
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Цирюльникова Ольга Олегівна Іхсанов Шаміль Мухаметович, доцент Національний університет кораблебудування імені  адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Андріївський

Владислав В’ячеславович

Уваров Володимир Анатолійович, доцент Національний університет кораблебудування імені  адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Пірогов Валентин Юрійович Коростилев Леонтій Іванович,  професор Національний університет кораблебудування імені  адмірала Макарова
Діанов Сергій Олександрович Яглицький Юрій Констянтинович, доцент Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
Шемчук Микита Вадимович Надточий Анатолій Вікторович, старший викладач Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
Чепелюк Олег Олегович, Фесенко Ігор Миколайович Свиридов В’ячеслав Іванович, старший викладач Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені  адмірала Макарова
Енергетика
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Федько Євген Ігорович Надточій Анатолій Вікторович, старший викладач Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
Електротехніка та електромеханіка
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Чепко Антон Сергійович Кириченко Олександр Сергійович, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Електричні машини і апарати
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Рудинський Євгеній

Миколайович

Грудініна Ганна Сергіївна, викладач Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Енергетичне машинобудування
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Колікова Вікторія Миколаївна,

Амбросов Вадим Борисович

Мінчев Дмитро Степанович,  доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Істоміна Ірина Василівна Коновалов Дмитро Вікторович, завідувач кафедри Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
Бондаренко Олександр Олегович Радченко Роман Миколайович,  старший науковий співробітник Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Електроніка
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Тарабанов Микола Родіонович

 

Вінниченко Ірина Леонідівна, викладач Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Технології захисту навколишнього середовища
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Іваненко Тетяна Сергіївна Маркіна Людмила Миколаївна, завідувач кафедри Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Туризм
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Колодруб Юлія Олександрівна

 

Іртищева Інна Олександрівна, завідувач кафедри Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Техногенна безпека
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Кулічкова Анастасія Олегівна Маркіна Людмила Миколаївна, завідувач кафедри Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

 

 

Відповідно до Наказу Міністерства освіти і науки України від 05.10.2020р. №1220 «Про підсумки Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2019/2020 навчальному році» переможцями від Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова стали

Прізвище, ім’я та по батькові студента Прізвище, ім’я та по батькові наукового керівника, посада Назва вищого навчального закладу
ЕКОНОМІКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ТА АПК
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Суслов Владислав Сергійович Арчибісова Дарія Станіславівна, викладач Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
СТРАХУВАННЯ
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Філіпішина Крістіна Ігорівна Гришина Лариса Олександрівна, завідувач кафедри Первомайська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
УПРАВЛІННЯ У СФЕРІ ЕКОНОМІЧНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Асламова Катерина Олександрівна Бойко Євгенія Олександрівна, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
УПРАВЛІННЯ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Колодруб Юлія Олександрівна Арчибісова Дарія Станіславівна, викладач Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Лебеденко Влада Юріївна Сергійчук Сергій Ілліч, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Ткачук Оксана Тарасівна Ломоносова Оксана Едуардівна, доцент Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
УПРАВЛІННЯ ПРОЕКТАМИ І ПРОГРАМАМИ
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Дригола Стелла Віталіївна Чубчик Тетяна Тимофіївна, старший викладач Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ЕКОЛОГІЯ
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Іванчатенко Анастасія Вікторівна Маркіна Людмила Миколаївна, завідувач кафедри Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ ТА ТЕХНОЛОГІЇ
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Панасенко Юрій Юрійович Макарова Лідія Миколаївна, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ПРИКЛАДНА ГЕОМЕТРІЯ, ІНЖЕНЕРНА ГРAФІКА ТА ТЕХНІЧНА ЕСТЕТИКА
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Устенко Андрій Сергійович Устенко Ірина Валеріївна, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
МЕХАНІЧНА ІНЖЕНЕРІЯ
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Якушевський Владислав В’ячеславович Радченко Роман Миколайович, старший науковий співробітник Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Цапенко Владислав Дмитрович,

Спіян Ігор Віталійович

Кобалава Галина Олександрівна, викладач,

Радченко Андрій Миколайович, доцент

Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова,

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова

ЗВАРЮВАННЯ
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Мухладієв Антон Сергійович Драган Станіслав

Володимирович, професор

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Шевченко

Анатолій

В’ячеславович

Матвієнко Максим Валентинович, доцент Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
СУДНОБУДУВАННЯ ТА ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ
ДИПЛОМ І СТУПЕНЯ
Кудіна Анастасія Миколаївна Нєкрасов Валерій Олександрович, завідувач кафедри теорії та проектування суден» Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Щедролосєв Микола Олександрович Щедролосєв Олександр Вікторович,

завідувач кафедри суднобудування та ремонту суден

Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
Борисов Денис Ернестович,

Іщенко Іван Павлович

Войтасик Андрій Миколайович, асистент кафедри електричної інженерії суднових та роботизованих комплексів Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Забаренко Олексій

Ігорович,

Трусило Андрій Володимирович

Шостак Володимир Павлович, професор кафедри експлуатації суднових енергетичних установок та теплоенергетики Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Кузнецов Георгій Валерійович Подаєнко Марина Юріївна, асистент кафедри системотехніки морської інфраструктури і енергетичного менеджменту Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Коваленко Ірина Олексіївна,

Асламова Катерина Віталіївна

Гришина Наталія Володимирівна, доцент кафедри менеджменту Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Любашова Анастасія Андріївна Дмитриченко Ігор Володимирович Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Поліщук Катерина Вікторівна Трохименко Ганна Григорівна, завідувач кафедри екології та природоохоронних технологій Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Новицька Ольга Ігорівна Данильченко Наталя Вячеславівна, викладач кафедри дизайну Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Золотар Олена Валеріївна Коростильов Леонтій Іванович,

професор кафедри конструкції та механіки судна

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Цирульникова Ольга Олегівна Іхсанов Шаміль Мухаметович,

доцент кафедри програмованої електроніки, електротехніки та телекомунікацій

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Петюренко Володимир Романович Терлич Станіслав Володимирович, старший викладач кафедри суднобудування та ремонту суден Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
Андрєєва Марія Андріївна Штанько Олександр Дмитрович, доцент кафедри інформаційних технологій та фізико-технічних дисциплін Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
Чущак Алла Вікторівна Назарова Наталя Станіславівна, доцент кафедри імпульсних процесів і технологій Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Дрижак Владислав Вадимович Надточій Віктор Анатолійович, доцент без вченого звання кафедри автоматики та електроустаткування Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Коротун Ольга Олександрівна Бондаренко Олександр Валентинович, директор кораблебудівного навчально-наукового інституту Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Гострик Денис Вячеславович Бурдун Євген Тимофійович, завідувач кафедри проектування та виробництва конструкцій із композиційних матеріалів Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Руденко Олександр Вадимович Мисько В’ячеслав Олександрович,

старший викладач кафедри суднового машинобудування та енергетики

Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
Сапельник Павло Павлович,

Плюсніна Дар’я Володимирівна

Чередніченко

Олександр Костянтинович,

доцент кафедри експлуатації суднових енергетичних установок та теплоенергетики

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Смирнов Олександр Юрійович Жук Олександр Кирилович, професор кафедри програмованої електроніки, електротехніки та телекомунікацій Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Огінська Катерина Олександрівна Іщенко Олена Анатоліївна, викладач кафедри менеджменту Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Гратій Анна Олександрівна Турти Марина Валентинівна, доцент кафедри комп’ютерних технологій та інформаційної безпеки Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Димбовська Людмила Ігорівна

 

Гришина Лариса Олександрівна,

завідувачка кафедри економіки та організації виробництва

Первомайська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
Бондаренко Кирило Олександрович Ломоносов Анатолій Вадимович, директор Херсонської філії Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова Херсонська філія Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова
Андрієнко Григорій Олександрович Андрєєва Наталія Борисівна, доцент кафедри теплотехніки Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
Андрєєва Марія Андріївна Андрєєв Артем Андрійович, доцент без вченого звання кафедри теплотехніки Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
Коновалов Віталій Іванович Щедролосєв Олександр Вікторович,

завідувач кафедри суднобудування та ремонту суден

Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
ЕНЕРГЕТИКА
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Асмаловська Анна Вікторівна Лейбович Лев Іссахарович, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ЕЛЕКТРОТЕХНІКА ТА ЕЛЕКТРОМЕХАНІКА
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Поворознюк Олексій Сергійович Кириченко Олександр Сергійович, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ЕЛЕКТРИЧНІ МАШИНИ І АПАРАТИ
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Гараєв Кирило Рудольфович

 

Шарейко Дмитро Юрійович, доцент

 

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ЕНЕРГЕТИЧНЕ МАШИНОБУДУВАННЯ
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Спіян Ігор Віталійович,

Цапенко Владислав Дмитрович

Радченко Роман Миколайович, старший науковий співробітник Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Ігаєва Ірина Василівна Коновалов Дмитро Вікторович, завідувач кафедри Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
Якушевський Владислав В’ячеславович Радченко Андрій Миколайович, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Бухарін Анатолій Анатолійович,

Пігур Сергій Володимирович

Мінчев Дмитро Степанович, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
Андрєєва Марія Андріївна,

Савчук Петро Сергійович

Літвінова Марина Борисівна, професор Херсонська філія Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова
ЕЛЕКТРОНІКА
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Кисельова Анастасія Павлівна,

Вакуленко Вікторія Русланівна

Ушкаренко Олександр Олегович, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ТЕХНОЛОГІЇ ЗАХИСТУ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Філімонова Анастасія Олександрівна Трохименко Ганна Григорівна, завідувач кафедри Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА
ДИПЛОМ ІІ СТУПЕНЯ
Колодруб Юлія Олександрівна Арчибісова Дарія Станіславівна, викладач Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
ТУРИЗМ
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Огінська Катерина Олександрівна Гришина Наталія Володимирівна, доцент Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СПІВРОБІТНИЦТВА З ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Назрієва Заріна Тавакалівна Іртищева Інна Олександрівна, завідувач кафедри Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова
МЕНЕДЖМЕНТ ПРИРОДООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
ДИПЛОМ ІІІ СТУПЕНЯ
Терлецька Анастасія Миколаївна Іртищева Інна Олександрівна, завідувач кафедри Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова