clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

З 30 травня по 03 червня 2022 року учасники команди #DigEco #НУК проф. Ганна Єфімова і проф. Лілія Філіпішина взяли участь у заходах, організованих Університетом прикладних наук (Гамбург, Німеччина).
🇺🇦 🇹🇯 Міжнародний тиждень проєкту DigEco (Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану) #Erasmus+, присвячений висвітленню здобутків учасників консорціуму в реалізації проекту.
🌍 Міжнародна конференція “32nd International Conference on Information Modelling and Knowledge Bases”
Паралельно проходили зустрічі представників університетів-партнерів проекту DigEco, на яких учасники звітували про результати реалізації проекту.
Конференція стала майданчиком для поширення правдивої інформації про війну в Україні та заклику до підтримки наших захисників. Найважливішим було те, що «Слава Україні!» лунало з різних країн – Німеччини 🇩🇪, Японії 🇯🇵, Словаччини 🇸🇰, Чехії 🇨🇿, Словенії 🇸🇮, Литви 🇱🇹!!!
Українські вчені є активними учасниками руху до нашої спільної Перемоги. Маючи можливість спілкуватися з усім науковим світом, ми отримуємо підтримку серед наукової спільноти світу. Дякую колегам за роботу, щирі емоції та неймовірну підтримку!!!
Слава Україні!!! 🇺🇦