clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

10 січня викладацький склад Національного університету кораблебудування вже вкотре за традицією до дня народження Степана Макарова вшанував пам’ять видатного військово-морського діяча, океанографа, полярного дослідника, кораблебудівника та віцеадмірала. Степан Осипович Макаров народився 8 січня в Миколаєві.
До пам’ятника адмірала Макарова всі присутні поклали квіти та разом згадали знакові моменти його життя.
“У російському флоті було багато адміралів, серед яких особливо відрізнявся своєю наполегливістю, працелюбством та розумом Степан Макаров”, — сказав засновник університетського музею адмірала Макарова Владислав Мацкевич.
Євген Трушляков, ректор університету, згадав, що ім’я Степана Макарова є брендом не лише НУК та Миколаєва, але й всієї України: “Це вже четвертий рік поспіль ми приходимо сюди, щоб покласти квіти та згадати, що ім’я адмірала Макарова — це не лише бренд для нашого університету та міста, а й для всієї України. Це ім’я, яке повинні усі нащадки пам’ятати та шанувати: в освіті, у військово-морській справі та культурі. Тож давайте просто продовжувати ці традиції. Я дякую всім, хто згадав і прийшов сьогодні сюди”.
Нагадаємо, що Національний університет кораблебудування вже понад 72 роки з гордістю носить ім’я Степана Макарова.