Цікаві перспективи & нові можливості — PRNEWS.IO ділиться досвідом та знаннями зі студентами кафедри цифрової інтелектуальної економіки ФЕМ.

Платформа з розповсюдження PR-матеріалів у ЗМІ PRNEWS.IO в рамках зустрічі в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова презентувала україномовну версію блогу про маркетинг та PR. Захід ознаменувався непересічною подією —  підписанням меморандуму про співпрацю. Свої підписи під документом поставили завідувачка кафедри інтелектуальної цифрової економіки Факультету економіки моря Інна Дибач та СМО в PRNEWS.IO Олександр Нігматулін. Як відзначили представники онлайн-платформи, наразі вітчизняний медіаринок відчуває значний дефіцит галузевих ЗМІ та сайтів українською мовою, що публікують контент про маркетинг та PR. Блог PRNEWS.IO має високі показники відвідуваності, тому команда платформи вирішила сфокусуватися на просуванні та актуалізації контенту для маркетологів і PR-фахівців з України. Для того, щоб опублікувати статтю чи дослідження на тему маркетингу та піару, треба зв’язатися з редакцією платформи (support@prnews.io) і запропонувати матеріал для розміщення. Крім популяризації галузі й тематики, блог платформи надасть студентам можливість проявити себе, ставши авторами матеріалів.

Детальніше за посиланням: https://www.ukrlib.com.ua/pub/article.php?articleid=1081