Студенти спеціальностей «Екологія» і «Технології захисту навколишнього середовища» Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова відвідали з екскурсією очисні споруди каналізації і водопроводу МКП «Миколаївводоканал».
Екскурсію для студентів проводила керівник очисних споруд каналізації Галина Біленька.
Студенти послухали про основні схеми та методи очищення стічних вод, поцікавились роботою хімічної та бактеріологічної лабораторій, принципом відбору та аналізу проб води для моніторингу та ефективністю очищення стічних вод на всіх етапах.
Про принцип роботи очисних споруд водопровідної води розповів керівник очисних споруд водопроводу Володимир Нестерчук.
Майбутні екологи дізнались про потужності очисної станції, ознайомились із технологічним процесом очищення, обробки та підготовки дніпровської води перед подачею до споживачів, принципами роботи та конструкцією основних споруд.
Окрім цього обговорили перспективи впровадження запланованої реконструкції очисних споруд водопроводу та перехід до нових методів знезараження води.
Такі візити є вкрай важливими для навчального процесу. Адже лише завдяки практиці та наочності можлива підготовка справжніх фахівців у галузі екології та охорони навколишнього середовища.
Викладачі та студенти вдячні керівництву підприємства, технічному директору МКП «Миколаївводоканал» Тельпісу В.С. за надану можливість ознайомитись з діяльністю підприємства.
.