Студенти кафедри менеджменту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова: Заріна Назріева, Микита Коляда і їх викладач, кандидат економічних наук, доцент Сергій Сергійчук взяли участь у міжнародному, найбільшому в Прибалтиці бізнес-фестивалі в місті Тарту (Естонія) sTARTUp Day — 2021. Стартап — це тимчасова організація, яка створюється для пошуку відтворюваної, масштабованої і прибуткової бізнес-моделі.
У минулому році в НУК імені адмірала Макарова інтегрували в навчальний процес предмет «Інноваційне підприємництво і управління стартап-проектами» завдяки ініціативі «Підприємницький університет». Заріна Назріева і Микита Коляда — переможці всеукраїнського конкурсу стартапів, який проходив у лютому.
Завдяки перемозі в цьому конкурсі їх запросили позмагатися за кращий стартап у бізнес-фестивалі sTARTUp Day. У команду на правах повноцінного учасника приєднався Сергій Сергійчук. Раніше він готував студентів, виступав їх ментором, розробляв плани та інструкції.
Конкурувати з найбільшими світовими фірмами було важко. У десятку кращих проектів в фіналі sTARTUp Day стартап від студентів НУК імені адмірала Макарова не потрапив. Однак, вони все ж отримали необхідний досвід і знання для майбутньої професійної діяльності.
Просмотрено Арина Саркисян в 14:36