clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

У Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова провели благодійну акцію «Святий Миколай у кожному серці». Такі добрі справи є традиційними для університетської родини і проводяться щороку.
У межах акції студенти та викладачі зібрали подарунки діткам, які найбільше потребують уваги — вихованцям шкіл-інтернатів. Подарунки розносили цілий тиждень. Відтак привітали вихованців Миколаївського інтернату №5. Подарували дітям олівці, фломастери, альбоми, блокноти, ручки, пенали та й звісно солодощі. У четвер Святий Миколай з помічниками від НУК імені адмірала Макарова завітав в село Українка спільно із фірмою Global Logistics. Дітки отримали солодкі подарунки та приємні сюрпризи, а навчальний заклад ще й музичні колонки. Для діточок влаштували справжнє свято із конкурсами та веселощами.
«Ми даруємо зі святковими пакунками частинку свого тепла і любові дітям, які опинилися в непростих життєвих обставинах. Вони, як ніхто, вірять у дива. І ми спробували для них його здійснити. До солодких подарунків ми додали яскраві олівці, фломастери, альбоми, блокноти, ручки. Адже всім відомо, що з гарним та якісним приладдям і навчатися цікавіше», — розповів голова студентського профспілкового комітету Влад Суслов.
Даруйте диво тим, хто цього потребує. Мрійте та дивуйте. На різдвяні свята збуваються найзаповітніші мрії.
Зичимо всім миколаївцям та працівникам НУК імені адмірала Макарова радості та щастя. Хай в новому році вас чекає удача та успіх.
Зі Святим Миколаєм та різдвяними святами!