clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Ми пишаємося, адже з такою ініціативою виступив випускник за спеціальністю «Право» Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова в минулому, а сьогодні Голова Верховного Суду Всеволод Князєв.
«Шановні колеги-судді! Звертаюсь до вас за допомогою в цей складний для України час. Верховний Суд вирішив щомісячно і до закінчення воєнного стану перераховувати 60 % суддівської винагороди на підтримку Збройних Сил України. Пропонуємо суддям першої та апеляційної інстанцій приєднатися до цієї ініціативи та добровільно обмежити свою суддівську винагороду: суддям апеляційних судів – перераховувати 50 % на допомогу ЗСУ, суддям першої інстанції – 40 %. Звичайно, це не стосується суддів із тих регіонів, де відбуваються активні бойові дії, адже вони були змушені залишити свої домівки та свої суди. Разом переможемо! Слава Україні!», — звернувся до колег Всеволод Князєв.
Нагадаємо також, що наразі Всеволод Князєв є професором кафедри адміністративного та конституційного права НУК.
Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова пишається, що наші випускники не лише професіонали своєї справи, але й гідні громадяни. Все буде Україна! Миру нам.