clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

9 червня у Львові проходив Всеукраїнський волонтерський форум «Формула ефективної співпраці». Він об’єднав навколо себе сотню волонтерів, а також представників влади та бізнесу, аби ті поділились досвідом роботи у час війни.

«Уже 106 днів українці стримують набагато численнішу і набагато озброєнішу армію. Коли світ ще сумнівався, витримаємо ми три дні чи, може, тиждень, ми не мали часу на сумніви. Увесь цей період кожен українець та українка пліч-о-пліч робили та продовжують робити усе для перемоги. Завдяки величезній заслузі волонтерів, ворог не зміг перемогти Україну у 2014 році. Не зможе це зробити росія і тепер!», – наголосив голова Львівської ОВА Максим Козицький під час відкриття форуму.

Мета події – консолідувати зусилля учасників форуму для подальшої ефективної співпраці та реалізації успішних проєктів на підтримку постраждалих від війни цивільних людей та українських військовослужбовців.

Особливо приємним для нас е той факт, що організатори запросили взяти участь у роботі форуму керівника Гуманітарного штабу Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова Михайла Михайлова. Михайло Сергійович ознайомив колег з особливостями створення гуманітарного штабу на базі навчального закладу, розповів про специфіку роботи, про досягнення які вже існують, а також поділився планами на майбутнє. Також участь у заході взяли понад 100 представників волонтерського руху з різних міст України: Львів, Київ, Полтава, Чернігів.