У Миколаєві з 25 по 26 вересня відбулась традиційна регата на Кубок адмірала Степана Макарова.
Гонки, організатором яких є Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, мають давні традиції.
Маршрут змагань — від акваторії яхт-клубу в село Козирка Очаківського району та в зворотному напрямку. Загальна дистанція — 56 км.
У регаті взяло участь 32 яхти в шести різних групах.
Ректор НУК імені адмірала Макарова Євген Трушляков дав старт початку перегонів.
Він зазначив, що регата має велике значення для популяризації яхтового спорту, а також особистості адмірала Степана Макарова в історії Миколаєва.
«Ми — університет імені адмірала Макарова. Це людина, ім’я якого пов’язане з нашим містом. Ми завжди, всіма засобами намагаємося відзначити цю людину, як видатну особистість для всієї нашої країни, не тільки нашого університету. Тому регата носить ім’я адмірала Степана Макарова: флотоводця, науковця, мореплавця », — сказав ректор.
Захоплююча гонка яхт тривала близько 9 годин. Переможцями стали екіпажі яхт:
група 1 — «Дельфін-2»,
група 2 — «Лигр»,