clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

У зв’язку із вторгненням військ Російської Федерації на територію України з 24 лютого 2022 року  в державі запроваджено воєнний стан.  Аби убезпечити  всіх учасників освітнього процесу Міністерство освіти та науки надіслало листа керівникам департаментів (управлінь) освіти і науки обласних, Київської міської державних адміністрацій і керівникам закладів професійної, фахової передвищої та вищої освіти з рекомендацією припинити освітній процес в усіх закладах освіти та оголосити канікули на два тижні. Про це повідомив Міністр освіти і науки Сергій Шкарлет у своєму Telegram-каналі.

У Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова, за рекомендацію Міністерства науки і освіти, оголошено канікули з 28 лютого  по 13 березня 2022 через складну безпекову ситуацію. Відповідний наказ 28 лютого 2022 підписано ректором НУК Євгеном Трушляковим.

У подальшому відбудеться корегування графіку навчального процесу. Всі навчальні програми  будуть виконані в повному обсязі. Слідкуйте за новинами.

Адміністрація університету працює згідно із затвердженим графіком, а співробітники залишаються вдома.