clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

У науковому заході, організатором якого є кафедра соціально-гуманітарних дисциплін, взяли участь студенти з різних університетів України: Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна, Вінницький державний педагогічний університет імені Коцюбинського та Київський університет імені Бориса Грінченка.
Із вітальним словом від імені ректора університету Євгена Трушлякова до учасників конференції звернувся проректор НУК імені адмірала Макарова, професор Сергій Слободян:
“Конференція вже стала традиційною і з року в рік привертає увагу наукової спільноти нашої країни. Дуже приємно, що до нас приєднались наші колеги з Вінниці, Харкова, Києва, Одеси та інших вишів. Сьогоднішня зустріч стане гарним стимулом для подальшого розвитку наших студентів. Ми зібрали дуже солідний кейс наукових напрямів, які будуть обговорені та проаналізовані. Гарним покажчиком роботи конференції буде подальша публікація матеріалів”.
Після проведення пленарного засідання студенти спеціальностей «Психологія», «Журналістика (Реклама і PR) та багатьох інших взяли участь у дискусійних платформах — слухали доповіді, ставили питання та дискутували.
“Робота об’єднала виші не тільки міста Миколаєва, але й всієї України. НУК імені адмірала Макарова — флагман наукової роботи серед студентів не лише на Півдні України, але й загалом, в українських обширах. Нас об’єднує велика любов до нашої держави і ми бажаємо досягти вершин”, — розповіла докторка наук, професорка кафедри соціально-гуманітарних дисциплін Оксана Філатова.
НУК імені адмірала Макарова заохочує студентів до наукової роботи та створює для цього відповідні умови, адже його місія як класичного вищого навчального закладу реалізується завдяки забезпеченню високої якості освіти та наукових досліджень.