clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

У рамках Днів кар’єри ЄС з 21 по 23 вересня у м. Миколаєві в стінах Національного університету імені адмірала Макарова, пройшов ярмарок вакансій. Під час якого студентська молодь змогла ознайомитись з перспективними професіями, які є найбільш актуальними на ринку праці м. Миколаєва та визначитись з напрямами та спеціальностями на майбутнє.

Такі крупні промислові підприємства як компанія «Нібулон», ДП «Зоря»-«Машпроект», Миколаївський глиноземний завод, проектні бюро MDEM, C-job, представники IT компаній Extrawest, Postindustria, а також Центр підтримки підприємців Дія. Бізнес у Миколаєві та Миколаївський обласний центр зайнятості домовились про плідну співпрацю та взаємодію у майбутньому з НУК імені адмірала Макарова.

Хотілось би зазначити що до ярмарки вакансій також долучились «Асоціація лідерів туристичного бізнесу у Миколаївській області», Акцент-Банк Миколаїв та наші солодкі партнери Мануфактура шоколаду «Данцевъ и сынъ»

Дні кар’єри ЄС відбуваються в Україні упродовж 5 років. НУК імені адмірала Макарова цього річ є співорганізатором проведення цього заходу в Миколаєві.