clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Академічна мобільність

«Erasmus+» – можливість для академічної мобільності та партнерства у більш ніж 150 країнах світу. Україна є партнером програми, тому українські студенти, науковці та спеціалісти можуть подати заявку та прийняти участь у конкурсному відборі.

 

«Erasmus+» включає два види академічної мобільності:

– Програми обміну. Передбачає короткострокову освіту (для бакалаврів, магістрів, аспірантів, докторантів), практику, стажування чи викладацьку діяльність (для викладачів). Грант покриває витрати на харчування та проживання студентів та щоденні витрати для викладачів.

– Магістерські програми. Стипендії для навчання в магістратурі в європейських університетах. Тривалість навчання 1-2 роки. Грант повністю покриває всі витрати студентів, пов’язані з навчанням, і передбачає щомісячну стипендію в розмірі 1000 євро.

В результаті успішного навчання випускники програми отримують подвійний диплом.

У магістерських програмах можуть брати участь студенти, а також викладачі, які мають на меті викладання.

 

Вимоги:

– громадянство України;

– знання іноземної мови та відповідний сертифікат;

– успішність у навчанні (для студентів);

– відсутність спонсорської підтримки від іншої освітньої програми;

– взяти участь у програмі можливо лише один раз.


Німецьке агентство програм академічного обміну «DAAD» пропонує стипендії для студентів, випускників, аспірантів, молодих дослідників та вчених. Існують різні стипендіальні програми за тривалістю: від тижня до двох років. Кінцевий термін подачі заявок на більшість програм завершується восени.

Вимоги для отримання стипендії:

  1. Оберіть одну із стипендіальних програм. Враховуйте, що можна подавати заявку лише на одну з програм.
  2. Заповніть онлайн-форму заявки на сайті «DAAD».
  3. Завантажте додатки з необхідними документами онлайн.
  4. Надішліть комплект документів у паперовому вигляді.

Стипендії призначаються на конкурсній основі.

Ви можете ознайомитися зі списком усіх стипендіальних програм на офіційному веб-сайті www.daad-ukraine.org.


Посольство США в Україні пропонує стипендії для навчання в США, програми обміну та стажування, спонсорує різноманітні тренінги, консультації та гранти. У багатьох регіонах України діють американські центри «America house» у Києві та «Window on America».

У вищезазначених організаціях проводяться різноманітні заходи, такі як виступи спеціалістів, виставки, тренінги, концерти, кінопокази, заняття англомовних клубів тощо.

У Миколаєві діють два центри: «Window on America» в Миколаївській обласній універсальній науковій бібліотеці та центр «Window on America for future leaders» у Центральній міській бібліотеці для дітей імені Ш. Кобера та В. Хоменка.

На сайті посольства США в Україні також розміщено перелік стипендій та програм культурного, освітнього та професійного обміну.

 

Посольство надає гранти на наступні напрямки діяльності:

— Конкурс проектів Фонду демократії;

— Розвиток українських ЗМІ;

— Програма перекладів книг;

— Академічні та освітні програми;

— Культурно-молодіжні програми;

— Розширення медіа-можливостей інституту;

— Моніторинг судового розгляду Вищого антикорупційного суду.

 

Більш детальну інформацію про програми можна знайти на офіційному сайті Посольства США в Україні.


Програма ім. Фулбрайта діє в Україні з 1992 року.

«Fulbright» – це можливість для студентів, викладачів та науковців пройти стажування в США.

 

В Україні існують такі програми обміну:

«Fulbright Graduate Student Program»: навчання в магістратурі в одному з американських університетів. Для студентів останніх років навчання та випускників вищих навчальних закладів. Тривалість програми: 1-2 роки. Вимоги: ступінь бакалавра.

«Fulbright Research and Development Program»: проведення досліджень в університетах США. Для молодих викладачів, професорів та науковців. Тривалість програми: 6-9 місяців. Вимоги: до 40 років, досвід роботи за фахом 2 роки.

«Fulbright Foreign Language Teaching Assistant Program»: стажування з викладання української мови. Для молодих викладачів та науковців. Тривалість програми: 9 місяців. Вимоги: диплом бакалавра.

«Fulbright Visiting Scholar Program»: проведення досліджень в університетах США, дослідницьких центрах, бібліотеках, музеях, архівах тощо. Для кандидатів наук і докторів наук, науковців, спеціалістів. Тривалість програми: 3-9 місяців.

«The Fulbright Scholar-in-Residence Program»: налагодження та розвиток наукового та культурного співробітництва в коледжах та університетах США. Для науковців та спеціалістів соціально-гуманітарного факультету.

«U.S. Fulbright Scholar Program»: гранти на викладання, проведення досліджень і репетиторство чи дослідження у вищих навчальних закладах та наукових установах України. Для американських педагогів, дослідників та експертів. Тривалість програми: 5-10 місяців.

«Fulbright Specialist Program»: читання лекцій, участь у наукових програмах та конференціях, проведення семінарів тощо. Для освітніх та наукових установ України. Тривалість програми: 2-6 місяців.


«Horizon 2020» – програма, яка спонсується ЄС з метою розвитку науки та інновацій.

 

Основні завдання програми:

— Зробити Європу привабливим місцем для вчених світового рівня;

— Сприяти розвитку інновацій та конкурентоспроможності європейської промисловості та бізнесу;

— Вирішувати найактуальніші питання сучасного європейського суспільства за допомогою науки.

 

Виходячи з вищезазначених завдань, програмна діяльність має такі напрямки:

— Передова наука, яка відкрита для високоякісних індивідуальних та дослідницьких проектів у всіх сферах навчання, у тому числі гуманітарних;

— Лідерство в галузях промисловості, в яких фінансується розробка нових технологій і матеріалів, у тому числі космічні дослідження; крім того, в рамках цієї сфери діяльності доступні фінансові інструменти для інновацій у малому та середньому бізнесі;

— Соціальні потреби, з широким спектром дослідницьких проектів, спрямованих на покращення якості транспорту, харчування, системи охорони здоров’я та безпеки, європейської ідентичності та культурної спадщини.

 

Пріоритетними сферами програми є сільськогосподарські, космічні, інновації в малому та середньому підприємництві, обробка даних, біологічні та інформаційні технології.

При цьому більша частина коштів витрачається на фінансування досліджень, пов’язаних з охороною навколишнього середовища (демографія, харчові та біотехнології, очищення води, зелений транспорт).

Спонсорство проектів здійснюється на конкурсній основі.


Агентство США з міжнародного розвитку (Агентство міжнародного розвитку США в Україні) – державна установа США, яка надає допомогу багатьом країнам світу, у тому числі й Україні.

Сприяння забезпеченню свободи, миру та добробуту закладено в місію агентства.

Своєю діяльністю «USAID» підтримує країни в надзвичайних ситуаціях, забезпечує життєво необхідні ресурси, сприяє підвищенню рівня життя та демократизації суспільства, підтримує під час гуманітарної кризи та допомагає розвиватися самостійно.

В рамках співпраці з Україною USAID реалізує проекти та підтримує підходи, які використовуються для сприяння розвитку України в різних галузях, зокрема економічному та соціальному розвитку, охороні здоров’я, демократії, антикорупційній діяльності тощо.

Використовуючи веб-сайти www.grants.gov та www.fbo.gov ви можете знайти офіційну інформацію про відкриті конкурси та гранти.

Всі деталі проекту, вимоги, сума спонсорської допомоги наведені в оголошеннях.


«Mitacs Canada Internship» – програма науково-дослідницьких практик для студентів 3 курсу навчання з різних країн світу, в тому числі з України. Стажування включає 12 тижнів в одному з канадських університетів.

Дослідження можуть бути пов’язані з різними галузями науки, а студентам допомагатимуть кваліфіковані вчені провідних вищих навчальних закладів.

 

Учасники програми матимуть можливість:

— працювати з канадськими вченими над спільним проектом;

— провести 12 тижнів у Канаді;

— відшкодування вартості проживання та харчування;

— зарахування до університету Канади в рамках стажування;

— підтримка та допомога студентами в університеті;

— відвідування різноманітних заходів, майстер-класів та семінарів;

— сертифікат, що підтверджує участь у програмі.

 

Необхідні документи:

— Онлайн заявка;

— Резюме;

— Рекомендаційний лист професора або наукового керівника;

— Документ що засвідчує успішність навчання (з оцінками знань).

Необхідна умова – знання англійської або французької мови.


«Програма стажування німецького бізнесу для України» пропонує стажування та практику за кордоном для студентів та аспірантів вищих навчальних закладів України. Учасники програми отримають можливість працювати в кращих компаніях Німеччини, ознайомитися з їх корпоративною культурою, структурою підприємств, підвищити свої професійні знання та навички, отримати цінний досвід та покращити своє резюме для майбутнього працевлаштування. Крім того, стажування включає надання стипендії в розмірі 500 євро на місяць або заробітної плати (залежно від компанії).

 

Вимоги до кандидатів:

— бути студентом 3-5 курсів навчання, випускником вищого навчального закладу або аспірантом до 30 років;

— знання англійської мови; знання німецької мови не є вимогою, але це буде вашою перевагою.

 

Відбір проводиться в 3 етапи:

— подача онлайн-заявки;

— інтерв’ю з представником програми;

— співбесіда з представником компанії.

 

Кандидати, які пройшли всі 3 етапи, розпочнуть стажування з 1 березня. Програма діє щороку.


Державний фонд регіонального розвитку – державна програма, спрямована на соціально-економічний розвиток України та її регіонів. Фонд спонсорує проекти на конкурсній основі відповідно до стратегій розвитку регіонів, з яких вони подаються.

Проекти орієнтовані на такі сфери, як: освіта, спорт, охорона здоров’я, водопостачання, електропостачання, культура, соціальний захист тощо.

Важливою умовою проекту є його співфінансування з місцевих бюджетів.

Зареєструватися та отримати більш детальну інформацію про програму та актуальні конкурси фонду можна на офіційному сайті ДФРР.


«Інститут Конфуція» Південноукраїнського національного педагогічного університету ім. К.Д. Ушинського здійснює набір студентів на лінгвокультурологічний курс.

Основною метою та результатом проекту є надання стипендій для навчання в китайському університеті протягом одного навчального семестру або одного навчального року.

Під час участі в проекті студенти зможуть відвідувати заняття з бойових мистецтв, поліграфії тощо.

Стипендія покриває вартість навчання, проживання, медичну страховку, а також включає щомісячну допомогу. Студенти, які отримають стипендію, повинні будуть оплатити авіаквиток з України в КНР і назад в Україну, транспортні витрати в межах України та візовий збір.

Для отримання стипендії кандидатам необхідно:

  1. Пройти тест на знання китайської мови HSK з результатом не нижче третього рівня та HSKK початкового рівня.
  2. Презентація звіту про висвітлення своїх вражень та 30 фотографій, що надають авторські права освітньо-культурному центру «Інститут Конфуція».
  3. Подання звіту від китайського куратора.

За детальнішою інформацією звертайтесь до Навчально-наукового центру міжнародного співробітництва НУК (оф. 213).


«Estophilus» стипендію можуть надавати студентам з іноземних країн, які є студентами останніх років навчання, студентам магістратури, аспірантам та докторантам університетів за кордоном у період перебування в Естонії для дослідження або відбору матеріалів про цю країну протягом 1-5 місяців.

Знання естонської мови буде перевагою, але не є обов’язковою вимогою.

Стипендія покриває витрати на житло в розмірі 500 євро на місяць і оплачує витрати на відрядження.

Програма має два дедлайни: 2 березня та 1 жовтня.

 

Необхідні документи:

– заповнена анкета;

– план дослідження;

— резюме;

– документ, що підтверджує, що студент на останньому курсі навчання за ступенем бакалавра, магістра, аспірантури або підтвердження наукового ступеня.

– підтвердження естонським куратором прийняття кандидата та підтвердження його готовності контролювати кандидата.

Естонський куратор має дати короткий опис теми дослідження та обґрунтувати важливість цього дослідження для Естонії.

Заявку на отримання стипендії разом з усіма необхідними додатками необхідно подати в електронному форматі естонською або англійською мовою.


Університет Касселя пропонує гранти двох видів для навчання в магістратурі:

– Стипендія з інженерії землетрусу для студентів академічної програми «Вступ до інженерії землетрусу».

Стипендія покриває вартість навчання на 1990 євро.

– Стипендія Німецького Кембриджського товариства, яка покриває вартість половини навчання у розмірі 1000 євро.

Решту грошей студенти мають заплатити самі – 990 євро.

Стипендії не покривають проїзд, проживання та інші особисті витрати.

 

Вимоги:

— Переконливий мотиваційний лист, у якому описано, чому ви бажаєте навчатися за цією спеціалізацією та чому саме вас слід обрати.

— Рекомендаційний лист від вашого викладача (професора або викладача з вченим степенем доктора філософії).

– CV – документ з оцінками мовою оригіналу та англійською чи німецькою мовами.

— Сертифікат, що підтверджує знання англійської мови.

– Заповнена анкета.

Кінцевий термін подачі заявки – 14 березня кожного року.


Болонський університет пропонує гранти для талановитих студентів на отримання ступеня бакалавра, магістра та навчання в аспірантурі.

Є два види грантів: стипендія на навчання у грошовій сумі 11 000 євро, звільнення від плати за навчання.

Гранти надаються за результатами тестів SAT та GRE протягом одного навчального року.

Вимоги для отримання гранту:

  • мати дійсну кваліфікацію для зарахування на обрану програму навчання;
  • Скласти тест SAT або GRE (залежно від ступеня, який абітурієнт планує отримати);
  • вік від 30 років і старше. SAT і GRE – це тести для оцінки знань і навичок.

Тести здаються в авторизованих центрах у кількох країнах світу.

Ці тести проводяться англійською мовою. Відповідно до рейтингу, переможці отримають один із двох вищезгаданих грантів на навчання.

Отримати обидва гранти не дозволяється.


Гаазький університет прикладних наук у Нідерландах щороку надає майбутнім магістрам, талановитим і молодим людям стипендії по 5000 євро.

Вимоги до кандидатів для отримання стипендії:

– бути іноземним громадянином, який не проживає в Нідерландах;

– вперше вступити до Гаазького університету прикладних наук;

– подати заявку на цю стипендію вперше;

– бути зарахованим до університету.

 

Щоб отримати стипендію, потрібно виконати 3 кроки:

1) Подати заявку на одну з магістерських програм університету.

2) Написати твір англійською мовою, пояснюючи, що ви можете внести в освітню програму, яку ви обрали, і в університет загалом.

3) Надіслати есе електронною поштою.

Студенти, які отримають стипендію, візьмуть участь у житті університету, сприятимуть інтернаціоналізації навчального закладу та стануть амбасадорами своїх магістерських програм.


Стокгольмська школа економіки в Ризі пропонує стипендії.

Процедура зарахування до університету безкоштовна з метою пошуку найбільш талановитих студентів для навчання за програмою бакалавра з економіки та бізнесу.

Кінцевий термін подачі заявок – 8-е 2020 року.

 

Відбір студентів проводиться в три етапи: оцінка відповідного виконання критеріїв відповідності кандидатів, вступне випробування та співбесіда.

 

Вимоги:

— повна середня освіта;

— високий бал з математики та англійської мови;

— необхідні результати державних іспитів з математики та англійської мови.

Кожен студент, який навчається в Стокгольмській школі економіки в Ризі, може отримати фінансову підтримку, якщо він цього потребує.

Університет має грантові програми та кредити на вигідних умовах для покриття всіх витрат на проживання та навчання.


Стипендія надається на всіх магістерських програмах педагогічного факультету Університетського коледжу Лондона.

Щоб отримати фінансування, яке покриває вартість навчання та проживання протягом року, потрібно подати заявку на стипендію, але після вступу до університету.

 

Вимоги для отримання стипендії:

— бути зарахованим на одну з магістерських програм педагогічного факультету Університетського коледжу Лондона;

— раніше не проживав і не навчався у Великобританії;

— знання англійської мови.

Університет також пропонує стипендії для докторів наук (PhD).

Стипендіальна програма діє щороку.

Кінцевий термін подачі заявок у 2020 році – 4 травня.


Політехнічний університет Мілана пропонує стипендії талановитим іноземним студентам для отримання ступеня магістра.

Фонд університету має три види стипендій: срібні, золоті та платинові. Срібна стипендія повністю покриває вартість навчання, золота виплачується в сумі 5 тисяч євро на рік, а платинова – десять тисяч євро на рік.

Загальна кількість стипендій на рік може змінюватися.

Можливе навчання італійською або англійською мовами.

При цьому, необхідна вимога – наявність сертифіката, що підтверджує відповідний рівень знання мови.

 

Серед інших вимог:

– ступінь бакалавра; кваліфікація, що відповідає тій, на яку претендує кандидат;

Середній бал або розшифровка.

Вступники мають право подати заявку на кілька магістерських програм.

Першими кроками для навчання в Політехнічному університеті Мілана є подача онлайн-заявки та комплекту документів.

З переліком необхідних документів можна ознайомитися на сайті університету.

Кінцевий термін подачі заявки може відрізнятися в залежності від країни іноземного студента, однак рекомендується починати збір необхідних документів заздалегідь.


Ознайомтеся з усіма тонкощами роботи журналістів-фрілансерів на 4-тижневому онлайн-тренінгу.

Курс адаптований до умов роботи в період карантину.

Вказаний курс є ідеальним вибором для тих, хто хоче стати журналістом, у тому числі журналістів-фрілансерів, які збираються працювати дистанційно, нинішніх журналістів-фрілансерів, які хочуть підвищити свою компетенцію, та випускників вищих навчальних закладів.

 

Навчання проходитиме на платформі Journalism.co.uk і включатиме 4 модулі:

1) Написання статей.

2) Пошук цікавих історій.

3) Наука створення заголовків статей.

4) Розбудова вашого бренду.

До кінця курсу у вас буде щонайменше 4 готові статті, які ви зможете надіслати до редакції, створений персональний сайт і найголовніше — керування своїми навичками, контактами та впевненістю.

Навчання проходить англійською мовою.

Забронювати курс можна на сайті: www.journalism.co.uk.


28-29 квітня організатори саміту запрошують активістів, журналістів, маркетологів, підприємців та програмістів для обговорення таких тем: нові медіа, журналістські розслідування, конфіденційність і безпека в Інтернеті, «розумні міста» та розвиток міст, екологічні кризи та «зелені технології», монетизація та розвиток спільноти тощо.

Учасниками зустрічі можуть стати 12 країн Східної Європи, включаючи Україну та Центральну Азію. «Summit Unlock», що проводиться в Празі щороку, надає гранти всім учасникам.

Ті, хто вже відвідував Празький центр громадянського суспільства і може розповісти про конкретний проект, розпочатий з кимось, кого там зустрів, мають шанс отримати грант на проїзд.

Коворкінг можна організувати у формі дослідження, художньої виставки, публічного заходу, тренінгової програми, іншими словами, всього, що пов’язано з роботою з партнером, якого ви зустріли в Празькому громадському центрі.


Спеціалізована молодіжна мережа «Euro desk» та асоціація «The European Youth Information and Counselling Agency» оголосила конкурс для талановитих та молодих людей, які створять ілюстрації до наступної спільної публікації на тему «Greening Youth Information Services».

Завдання для учасника полягає в тому, що він має створити 30 чорно-білих ілюстрацій на дошці, які будуть використовуватися для публікацій, плакатів та соціальних мереж.

Однією з вимог є досвід створення такого роду ілюстрацій.

Учасник має бути віком від 18 до 30 років.

Робота буде проводитися дистанційно, вам буде сплачено 600 євро.

Для того, щоб взяти участь у цьому конкурсі, потрібно надати два ескізи (один на тему «цифровий слід», інший — «зелені події»), короткий опис власного досвіду як ілюстратора та мотивацію участі у проекті.


Програма для відвідувачів Європейського Союзу – це програма, яка спрямована на зміцнення взаєморозуміння між професіоналами з країн, які не є членами ЄС, та їх партнерами з ЄС.

З цією метою спонсори програми запрошують молодих, активних та потенційних лідерів з країн, що не входять до ЄС, відвідати Європу.

Учасникам програми буде дозволено зустрітися з головами ЄС у Брюсселі та/або в Страсбурзі.

Візит займе від 5 до 8 днів.

Проїзд та щоденні витрати учасників будуть фінансуватися Європейським парламентом та Європейським комітетом.

 

Вимоги:

— громадянство України;

— зацікавленість у кар’єрі в Європі;

— бажано у віці 30-40 років;

— вища освіта та досвід роботи за вказаною сферою діяльності;

— вільно володіти однією з мов ЄС.

 

Крім того, учасники мають належати до однієї з таких категорій:

– політики, такі як депутати національних та регіональних парламентів, партійні діячі, політичні радники;

-посадовці уряду та парламенту, зокрема ті, хто займається досить значущими для ЄС сферами діяльності.

-представники ЗМІ, які відповідають за редагування, працюють у сферах діяльності, які є досить значущими для ЄС.

– наукові працівники та представники аналітичних центрів, які відповідають за навчання чи дослідження у філіях ЄС.

– представники громадянського суспільства та профспілок, які відповідають за національну відповідальність у сфері міжнародних відносин тощо.


«CAM Ukraine» – це спільна програма академічного обміну студентів Британської Ради та Міністерства освіти і науки України.

Метою цієї програми є підтримка співпраці між вищими навчальними закладами різних регіонів та культурного обміну між українською молоддю шляхом академічної мобільності.

Для участі необхідно, щоб два університети заповнили онлайн-анкету та представили спільний проект академічної співпраці.

Важливо, щоб два заклади-партнери були розташовані не менше 200 км один від одного.

 

Вимоги до проекту:

— активний час від 1 до 3 місяців;

— розрахований на студентів 2-4 курсів, яким виповнилося 18 років;

-містить детальну угоду про навчальний план.

«CAM» покриває витрати на проїзд, харчування та проживання.

Навчальні заклади можуть долучитися до програми за умови, що вони брали участь у програмі «Еразмус+» протягом останніх 5 років.


Щороку понад 650 студентів з різних країн світу отримають стипендію, щоб скористатися шансом на Європейському форумі в Австрії в Альпах.

Програма дозволяє спілкуватися з експертами з усього світу в мальовничому альпійському селищі, зануритися в атмосферу, повну ідей та можливостей, відвідати різноманітні мистецькі та академічні семінари.

 

Вимоги: вік до 30 років, знання англійської мови.

Для участі необхідно:

— заповнити онлайн-заявку,

— подати мотиваційний лист, резюме, шкільну виписку та сертифікат, що підтверджує знання англійської мови.

Кінцевий термін подання заявки – 30 березня.


Одна з програм «World Life Experience» пропонує вам стати послом, який протягом року має досліджувати двадцять країн, практикуючи свої навички та таланти, щоб допомогти у виконанні важливих проектів.

На учасників очікують різноманітні соціальні, культурні та розважальні програми. Вони проведуть по п’ятнадцять днів у кожному з цих двадцяти міст, працюючи в місцевій організації протягом 9 днів, організовуючи культурні та місцеві заходи протягом 4 днів і будуть у відпустці 2 дні.

Це чудовий шанс стати командою та поділитися своїми знаннями та досвідом зі світом.

Програма компенсує всі витрати, включаючи проїзд, проживання, харчування, діяльність та страхування.

Крім того, кожен учасник отримуватиме щомісячну заробітну плату.

Вимоги: вік 20-45 років, рівень володіння англійською мовою не нижче (іntermediate), надійний, відповідальний, толерантний, комунікабельний, ініціативний, гнучкий та готовий працювати в команді з 12 осіб.


Щоб взяти участь у цьому конкурсі, фотографи мають надіслати серію з 10-12 фотографій.

Фотографії мають відображати взаємозв’язок людини та довкілля.

Ви повинні демонструвати нове бачення та творчий підхід у своїх роботах.

Подати заявку на конкурс можуть як професійні фотографи, так і майбутні, оскільки роботи будуть оцінюватися у двох категоріях: професійні фотографи та фотографи — аматори (до 25 років).

Переможці та фіналісти отримають цінні призи.

Переможець отримає 25000 євро, фотоапарат Leica M та об’єктив; 10 фіналістів отримають 2500 євро.


Багатоінституційна дисциплінарна програма «CREATE» з аналізу та візуалізації даних (DAV) в Йоркському університеті в Торонто пропонує навчання в літній школі.

Навчання включає спілкування з викладачами та професорами «CREATE DAV», фахівцями у сфері діяльності, пов’язаної з дослідженням актуальних тем у сфері «a big data science» та практичний досвід у лабораторіях «York» та «OCAD U».

Навчальна програма представляє широкий спектр наукових галузей у «CREATE DAV», включаючи дослідження машинного навчання, отримання даних, обробку сигналів, систему комп’ютерного спостереження, обробку зображень, комп’ютерну графіку, віртуальне моделювання людини, гри, обробки голосу, сприйняття та знання людини, візуалізації та дизайну.

Програма приймає студентів, які зацікавлені в кар’єрі в галузі «a big data science».

Здебільшого він орієнтований на студентів, які планують подати заявку на навчання в аспірантурі наприкінці 2020 року і цікавляться дисциплінарними дослідницькими аспектами наукових досліджень про великі дані.

Проект покриває всі витрати, включаючи проїзд, проживання та харчування.


До участі в конкурсі закликаються молоді люди віком від 15 до 30 років, які бажають поділитися своїми точками зору, історіями, творчими творами, журналістськими статтями, особистим досвідом.

Слід зазначити, що роботи мають відповідати темі: «We Are Global Changemakers: Young People Leading The Change».

 

Організатори конкурсу також дали свої поради щодо того, які теми обговорювати у своїй роботі:

-Молодь і постійний розвиток;

-Молодіжна організація;

-Молодь і соціальні інновації;

-Молодіжна активність;

-Громадське залучення молоді до цивільної діяльності;

-Молодіжне соціальне підприємництво; Ваш власний вибір щодо «Global Changemakers mission»

– підтримка молодих людей для кращих змін.

Есе має бути подано англійською мовою без плагіату.

Обсяг – від 3000 до 7000 символів, включаючи пробіли.

За результатами конкурсу буде визначено трьох переможців та п’ятьох фіналістів.

Переможці отримають безкоштовний доступ до ресурсів «Changemakers school» на півроку та будуть представлені на каналах соціальних мереж «Global Changemakers».

Фіналісти отримають знижку 50% на доступ до ресурсів «Changemakers» протягом 6 місяців.


Міжнародний конкурс «Виклики соціальної інклюзії»

Метою конкурсу є впровадження інноваційних та практичних ідей соціальної інклюзії.

Ідея соціальної інклюзії полягає в тому, що вона дає можливість бідним і маргіналізованим людям використовувати глобальні можливості. Це означає, що проекти мають допомагати людям надавати голос у рішеннях, які впливають на їхнє життя, рівний доступ до ринків, послуг політичної, соціальної та фізичної сфер.

Для участі в цьому конкурсі запрошуються групи студентів магістратури або аспірантів у кількості 3-5 осіб.

Проект кандидатів має бути теоретично обґрунтованим і пропонувати вирішення окремих соціально-політичних чи економічних питань.

Запропоновані кандидатами інновації можуть стосуватися практики, технології чи процесу.

Цього року спонсори конкурсу забезпечать 5 призів.

Крім того, команди-фіналісти будуть запрошені до Женеви на презентацію проекту та церемонію нагородження у вересні 2020 року.


Онлайн-тест «#euFilmContest»

Якщо ви полюбляєте переглядати європейські фільми знову і знову і мріяли відвідати Каннський фестиваль, то цей конкурс саме для вас!

Програма «Креативна Європа» дає 10 поїздок на Каннський кінофестиваль у травні 2020 року.

Потрібно лише перейти за посиланням, пройти тест онлайн та відповісти на запитання про європейські фільми.


Конкурс рецензій імені Сергія Жадана.

Для участі в конкурсі необхідно написати рецензію на будь-яку книгу українського письменника.

Організатори конкурсу зазначають, що перевага надаватиметься книгам сучасних письменників.

Крім того, є список рекомендованих творів.

Дозволяється подати відгук у письмовій формі або записати відео.

Шанс стати учасником має молодь у віці 10-17 років.

Переможці конкурсу отримають планшети або камери з миттєвими фотознімками.

Автори найкращих рецензій на книги також отримають сертифікати та книги від видавців-партнерів.

Крім того, в рамках конкурсу молодь та викладачі зможуть зустрітися з відомими авторами та критиками, які розкриють їхні секрети, як писати насичені за змістом огляди та отримувати від читання максимум користі та задоволення.

Подайте заявку на участь і ваш огляд до 1 квітня, а результати конкурсу будуть оголошені 20 квітня.


Конкурс «Music Moves Europe».

Цей конкурс спрямований на підтримку сфери, пов’язаної з музикою країн-учасниць програми «Creative Europe».

Головна мета конкурсу «Music Moves Europe» — розвиток взаємовідносин між неформальними освітніми ініціативами та представниками музичного сектору.

Така співпраця передбачає розширення доступу до музики для дітей віком від 6 до 14 років.

Учасники мають можливість отримати до 30 000 євро на реалізацію власного проекту.

 

Проекти мають бути орієнтовані на дітей віком 6-14 років і бажано відповідати таким критеріям:

— організація загальної неформальної освіти;

— використання аудіовізуальних та цифрових технологій;

— підготовка до участі в музичних заходах (шоу, паради, фестивалі тощо).

 

Кінцевий термін подання заявки – 6 квітня.


«Young Champions of the Earth 2020».

Програма «Young Champions of the Earth 2020» здійснює пошук активістів-екологів, які мають цікаві ідеї щодо збереження природи, навколишнього середовища та людства загалом.

Молоді люди, які будуть обрані для участі, отримають 15 000 $ на реалізацію проекту та 9 000 $ на його популяризацію, інтенсивне навчання, персональне наставництво та реалізацію власних екологічних ідей.

Кінцевий термін подання заявки – 10 квітня.


Міжнародний конкурс есе «Goi Peace» оголосив тему есе у 2020 році — «Лист від себе в 2030 році».

Учасники мають уявити собі ідеальний світ через 10 років. Що це буде? Вам пропонується сьогодні звернутися до себе з точки зору 2030 року, охарактеризувавши суспільство та свою роль у ньому.

Крім того, ви повинні додати будь-яке важливе повідомлення, яке ви, ймовірно, захочете сказати собі в майбутньому.

 

Примітка:

  1. Молоді люди до 25 років у наступних вікових категоріях:

— діти (до 14 років);

— молодь (15-25 років).

 

  1. Обсяг есе — до 700 слів англійською, французькою, іспанською або німецькою мовами; або не більше 1600 символів японською мовою (без імені та титульної сторінки)
  2. Подайте заявку онлайн на офіційному веб-сайті «Goi Peace» або електронною поштою.
  3. Есе мають бути оригінальними, не опублікованими раніше.
  4. Допускається лише один автор.

 

Переможці отримають грошові призи та подарунки: перше місце — 900 $ та поїздка на церемонію нагородження в Токіо, Японія; ІІ місце — 450 $; третє місце — сертифікат і подарунок.

Кінцевий термін подання заявки – 15 червня.