clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

21 вересня 2021 року в рамках «День кар’єри ЄС» в м. Миколаїв, відбулась Панельна дискусія

 День Кар’єри ЄС — це серія публічних заходів, де представники Мереж ЄС та всі активні та зацікавлені громадяни можуть поділитися думками, власним досвідом щодо впровадження стандартів та практик ЄС в Україні, участі у програмах ЄС для розвитку нових бізнесових та освітніх можливостей, обговорити тренди на ринку праці, зокрема щодо знань та навичок, які потрібні молодій людині, щоб зробити успішну кар’єру.

 

 21 вересня 2021 року в рамках «День кар’єри ЄС» в м. Миколаїв, відбулась Панельна дискусія «Професійний розвиток та європейська інтеграція».

У Панельній дискусії прийняли участь:

  1. Денис Черніков – менеджер проекту «Інформаційна підтримка Мережі ЄС в Україні» (онлайн-підключення)
  2. Пополов Дмитро, виконуючий обов’язки директора технологічного інституту Державного університету економіки і технологій, кандидат технічних наук, доцент кафедри інжинірингу з галузевого машинобудування (онлайн-підключення)
  3. Стужук Сергій — Президент International Research University, Міжнародний експерт-консультант, бізнес-тренер, член команди Team Europe
  4. Євсеєв Володимир, голова Регіонального фонду підтримки підприємництва у Миколаївській області
  5. Наталія Беркл, професор факультету технічних процесів університету прикладних наук Хайльбронн; (онлайн-підключення)
  6. Трушляков Євген, ректор Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

У ході Панельної дискусії обговорені такі питання

Які програми ЄС діють в Україні для підтримки освітніх та професійних можливостей молоді;  Державно-приватне партнерство як механізм реалізації співпраці між закладами вищої освіти та бізнесом; Навички, які будуть затребувані в майбутньому; Тренди сучасної комунікації;  Які ключові навички обов’язково знадобляться молодій людині для побудові успішної кар’єри.

Запрошуємо переглянути Панельну дискусію, що пройшла 21 вересня 2021 року