23 вересня 2021 року в рамках Дня Кар’єри ЄС в НУК пройшов другий  день тренінгів soft skills

Тренінги організовані в межах Дня Кар’єри ЄС 2020 в місті Миколаєві, що є частиною проекту Представництва Європейського Союзу “Інформаційна підтримка мереж ЄС в Україні”. Метою проведення тренінгів є поширення знань і розвиток навичок, необхідних студентам і молоді для того, щоб стати успішними в контексті європейської інтеграції України.

23 вересня 2021 року молодь відвідала такі тренінги:

Тренінг № 4 «Бізнес, ІТ- технології та файдрезенг у міжнародній сфері»

Тренер/ки: Оксана Невін, бізнес-експертка, підприємець у велнесс індустрії, фаундер стартапу CEO&Co-Founder BODYWELL

Оксана Бобер, бізнес-експертка, CEO at iCure. Backend Platform for your eHealth Solutions

Тренінг № 5 «StartUp від ідеї до власного бізнесу. Основні питання та проблеми стартапів у регіоні»

Тренер/ка: Кранковській Дмитро, менеджер проектів Інноваційного кластера RinnoHub Регіональний інноваційний HUB

Тренінг № 6 «Інноваційне підприємництво та управління стартап проєктами »

Тренер/ка: Сергійчук Сергій, ментор з економічних питань у європейській IT-компанії «Bodywell.io» (Швейцарія), координатором проєкту «Підприємницький університет» у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова від Громадська організація «Платформа інноваційного партнерства» (YEP™) та Міністерства цифрової трансформації України, кандидат економічних наук, доцент кафедри менеджменту Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова.

До участі у тренінгах, завдяки ZOOM, підключились студенти Херсонської філії Національного університету  кораблебудування імені адмірала Макарова