clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

«Час знову сказати спасибі…» – саме це стало гаслом онлайн-марафону до Дня захисників і захисниць України, який ініціювала Медіашкола НУК імені адмірала Макарова і студенти спеціальності «Журналістика (Реклама і PR)».

Зі словами вдячності до захисників і захисниць України звернулися школярі і студенти із різних куточків Миколаївщини у своїх відео, аудіоподкастах, фотоколажах, есе. Учасники онлайн-марафону показали, наскільки вони небайдужі до подій сьогодення!

Команда медійників неймовірно вдячна всім, хто вже восьмий місяць героїчно боронить рідну землю та робить усе, щоби мирне життя скоріше повернулося до наших осель.

В онлайн-марафоні взяли участь представники Сухоєланецького ЗЗСО І-ІІІ ступенів, миколаївських ліцеїв № 42, 60, економічного ліцею № 2, ліцею «Академія дитячої творчості», Миколаївської ЗОШ №61, Лупарівського ліцею Галицинівської сільської ради, Чорноморської ЗОШ І-ІІІ ступенів, Вознесенської ЗОШ № 5 І-ІІІ ступенів. Організатори онлайн-марафону висловлюють щиру вдячність вчителям і учням шкіл Миколаєва і Миколаївської області, які приєдналися до заходу. Слава Україні!