clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

У воєнних умовах нашого часу студенти-медійники НУК імені адмірала Макарова змогли об’єднати небайдужих до українського слова у віртуальній аудиторії для написання диктанту національної єдності.

Прикметно, що всеукраїнський флешмоб-2022 згуртував в онлайні більше сотні учасників. Разом із майбутніми журналістами і психологами НУК його писали учні і вчителі миколаївських закладів освіти – економічного ліцею № 1, економічного ліцею № 2, юридичного ліцею та ліцею № 22 м.Миколаєва, Снігурівського ліцею імені Т. Г. Шевченка, первомайських ліцеїв «Ерудит» і «Лідер», Баштанського ліцею №2. Учасники онлайн-зустрічі знаходилися по різних куточках України та Європи, але вони згуртувалися заради того, щоб підкреслити – «Усе є і буде Україна!»

«Онлайн-зустріч для написання диктанту національної єдності-2022 – це можливість нагадати одне одному, що ми разом, ми єдині, незважаючи на все те, що випало нам на нашу долю, незважаючи на всі випробування воєнного часу» – говорить одна з організаторів заходу завідувач кафедри соціально-гуманітарних дисциплін, професор Оксана Філатова.

Також з нагоди Дня української писемності та мови кілька студентів спеціальності «Журналістика (Реклама і зв’язки з громадськістю)» НУК імені адмірала Макарова доєдналися до написання наживо Диктанту національної єдності-2022, яке було організоване Миколаївською дирекцією Суспільного мовлення.