Команда #DigEco Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова #НУК вітає всіх з Днем українського прапору і Днем незалежності України!

В ці святкові дні Ганна Єфімова, Лілія Філіпішина та Олексій Пащенко разом з українськими партнерами в межах реалізації Erasmus + CBHE DigEco Діджиталізація економіки як елемент сталого розвитку України та Таджикистану (DigEco) 618270-EPP-1-2020-1-LT-EPPKA2-CBHE-JP. #ErasmusUA. беруть участь у міжнародній зустрічі консорціуму DigEco та проходять стажування у сучасній цифровій економічній лабораторії Університету Мколаса Ромериса.

Цей візит співпав з урочистими подіями святкування 30-річчя Незалежної України. Наша делегація мала честь бути запрошеними до посольства України в Литві на урочисте підняття прапору та святкові заходи українських громад Вільнюсу та Каунасу.

Перемоги Україні! Комфорту та процвітання українцям! Хай здійснюються наші мрії про власну, затишну та красиву домівку.