clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Державний інститут сімейної та молодіжної політики з метою, популяризації його завдань і основних напрямків діяльності, створення сучасного й актуального іміджу, а також формування у молоді активної громадянської позиції та національно-патріотичної свідомості, у жовтні-листопаді 2021 року проводить конкурс на логотип (емблему) Інституту.

Конкурс проводиться у два етапи. Для участі у І етапі конкурсу необхідно надіслати заявку за формою згідно з додатком до 30 листопада 2021 року.

Порядок та строки проведення Конкурсу

  1. Конкурс проводиться у два етапи:

І етап – до 30 листопада 2021 року;

ІІ етап – до 30 грудня 2021 року.

  1. Для участі у І етапі Конкурсу необхідно надіслати заявку за формою згідно з додатком до цих умов до 30 листопада 2021 року. Заявки, що не відповідають вказаним вимогам не розглядаються.
  2. Заявки для участі в Конкурсі приймаються в електронному вигляді у форматах jpg або tiff 300 dpi на адресу: youthworker.ua@gmail.com (з поміткою «На конкурс логотипа»).
  3. Один учасник може представити на Конкурс кілька проєктів (але не більше ніж три).
  4. Заявки, надіслані на Конкурс, не повертаються і зберігаються в Інституті.
  5. За дотримання авторських прав на пропозиції щодо логотипа Інституту, надіслані на Конкурс, відповідає учасник Конкурсу.
  6. Під час вибору логотипа Інституту буде враховуватись словесне найменування як складова частина фірмового найменування для ідентифікації характеру і напряму роботи Інституту.
  7. Конкурсна комісія розглядає подані учасниками заявки та визначає переможців І етапу Конкурсу, які отримують доступ до ІІ етапу Конкурсу.
  8. На ІІ етапі Конкурсу журі визначає переможців Конкурсу.

Визначення переможців Конкурсу проводиться шляхом голосування членів журі за кожну роботу окремо.

Переможці Конкурсу, які посіли перше, другі та треті місця – за найкращий логотип Інституту, нагороджуються грамотами та цінними подарунками.

 

Центр молодіжної політик НУК