clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Увага! Асоціація юридичних клінік України запрошує студентів взяти участь у Національному опитуванні, головною метою якого є визначення основних корупційних ризиків та їхніх джерел в українських вишах, дослідження порядок взаємодії студентів та уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції у ЗВО.

Пройти опитування — https://forms.gle/aZcMvnwqU7prAnze7

Опитування є анонімним, тому ми запрошуємо вас бути відвертими у своїх відповідях! Частина анкети є відкритими. В них ми просимо розповісти про те, з якими корупційними ризиками стискались саме ви під час навчання у закладі вищої освіти та яких знань ви потребуєте з питань антикорупції.

Одержані результати м використаємо для підготовки рекомендацій з організації роботи уповноваженого з питань запобігання та виявлення корупції у вишах та складемо антикорупційний ризик-реєстр сфери вищої освіти.

Опитування займе у вас 15 хвилин.

Опитування проводиться у межах проєкту “Антикорупційний комплаєнс у вишах: від визначення ризиків до їх подолання”, що реалізується за підтримки Програми USAID “Підтримка організацій-лідерів у протидії корупції в Україні “ВзаємоДія”.  

Центр молодіжної політики НУК