Міжнародна науково-технічна конференція «Муніципальна енергетика: проблеми, рішення»

Дата проведення: 17-18 грудня, 2015 р.

Місце проведення: 54025,  м. Миколаїв, пр. Героїв Сталінграда 9, Національний університет кораблебудування  імені адмірала Макарова

Кількість учасників: 100

Назва зарубіжних країн та кількість учасників від кожної з них:  Росія — 5, Білорусія – 3,  КНР — 1, Польща – 2, Германія – 1, Лівія – 1.

Коротка інформація про найважливіші результати, отримані протягом 3-5 років у відповідній галузі з зазначенням ВНЗ і наукових організацій, які залучалися до співпраці: За останні 5 років наукові установи, які залучалися до співпраці( дивись співорганізаторів конференції), отримали значні наукові досягнення у галузі муніципальної енергетики(теплоенергетики, водопостачання, газопостачання) та енергетичного менеджменту.

Основні питання, що пропонуються для обговорення:

• сучасний стан об’єктів муніципальної енергетики;
  • основні напрямки подальшого розвитку муніципальної енергетики.