XI Міжнарода науково-практична конференція  «Управління проектами: стан та перспективи»

Дата проведення:  15 — 18 вересня 2015  р.

Місце проведення: м. Миколаїв пр. Героїв Сталінграда, 9, НУК

Кількість учасників: 200

Назва зарубіжних країн та кількість учасників від кожної із нихБілорусь — 1, Китай -1, Лівія — 1, Нігерія — 1, Росія — 2, Чехія — 1, Японія -1.

Метою проведення конференції Метою проведення конференції є  обговорення актуальних питань проектного управління, розгляд найновіших тенденцій сфери управління проектами, обмін досвідом та навичками практичного використання методологій управління проектами, встановлення більш тісних відносин між навчальними закладами, науковими установами та підприємствами, залучення молоді до наукового пошуку. Завданням конференції є сприяння становленню української наукової школи управління проектами шляхом послідовного вибудовування корпусу знань з найбільш актуальних проблем управління проектами та забезпечення фундаменту для взаємопроникнення ідей різних дослідників у цій галузі.

Коротка інформація про найважливіші наукові результати, отримані протягом 3-5 років у відповідній галузі з зазначенням ВНЗ і наукових організацій, які залучалися до співпраці: Міжнародна науково-практична конференція «Управління проектами: стан та перспективи»  відображає економічні зміни останніх років, представляючи все досконаліші управлінські технології, що підвищують рівень зрілості організацій в управлінні проектами і сприяють успіху діяльності не тільки в роки економічного підйому, але і в періоди рецесії. Об’єктами досліджень в роботах, опублікованих в матеріалах, можуть бути концепції, моделі, методи, інструменти та процеси в: проектах, програмах, портфелях проектів і проектно-орієнтованих організаціях. Надрукована у 2013 році монографія «Управління інноваційною діяльністю підприємств та організацій море господарського комплексу», автори: С.І.Бай, В.С.Блінцов, О.М.Возний, С.К.Чернов, К.В.Кошкін та ін. Готується до друку у 2014 році монографія «Моделі та механізми інноваційного розвитку наукомістких підприємств», автори:  О.М.Возний, В.К. Кошкін, М.Ю. Подаєнко, Л.С. Чернова.

Основні питання, що пропонуються для обговорення:

1. Проектно-орієнтоване державне управління.
  2. Проектно-орієнтоване управління у виробництві, освіті, дозвіллі.
  3. Управління проектами та програмами інноваційного розвитку.
  4. Інформаційні технології управління проектами.
  5. Методологія управління програмами і проектами в умовах глобалізації світової економіки.
  6. Стратегічне управління проектами в умовах глобалізації світової економіки.
  7. Інформаційні технології управління програмами розвитку.
  8. Управління проектами економічної безпеки в умовах глобалізації світової економіки.