clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

XI Міжнародна науково-практична конференція «Управління проектами: стан та перспективи»

 

Дата проведення:  13-16 вересня 2016 р.

Місце проведення: м. Миколаїв пр. Героїв Сталінграду, 9, Гол. корпус НУК

Кількість учасників: 200

Назва зарубіжних країн та кількість учасників від кожної із них  Росія – 2, Білорусь — 1, Японія — 1,  Китай — 1, Лівія — 1, Грузія — 1.

Метою проведення конференції є  обговорення нових ідей, обмін науковими досягненнями і навичками практичного використання методології управління проектами, виявлення перспективних напрямів досліджень й встановлення творчих зв’язків між різними колективами дослідників та практиків у цій галузі.

Коротка інформація про найважливіші наукові результати, отримані протягом 3-5 років у відповідній галузі з зазначенням ВНЗ і наукових організацій, які залучалися до співпраці:

Міжнародна науково-практична конференція «Управління проектами: стан та перспективи» внесла вагомий внесок у розвиток перспективних напрямів досліджень й встановлення творчих зв’язків між різними колективами дослідників та практиків у цій області. Управління проектами є одним з важливих механізмів управління ринкової економіки. Розвиток професіонального управління проектами перетворило його у потужний інструмент управління створенням продуктів, послуг, реорганізації підприємств і ціленаправлених змін  у соціально-економічних та організаційних системах.

Основними питаннями, що пропонуються для обговорення :

  1. Проектно-орієнтоване державне управління.
  2. Проектно-орієнтоване управління у виробництві, освіті, дозвіллі.
  3. Управління проектами та програмами інноваційного розвитку.
  4. Інформаційні технології управління проектами.