ІІ Міжнародна науково-технічна конференція «Морська інфраструктура: проблеми та перспективи розвитку»

Дата проведення: 20-21 грудня, 2017 р.

Місце проведення: Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова, м. Миколаїв, пр. Героїв України, 9 (Головний корпус НУК)

Кількість учасників: 100

Назва зарубіжних країн та кількість учасників від кожної з них:  Китайська народна республіка — 5, Молдова — 5, Туреччина — 5, Греція — 5, Вірменія — 8.

Метою проведення конференції:  координація та розвиток наукових досліджень з проблем розвитку морської інфраструктури

Коротка інформація про найважливіші результати, отримані протягом 3-5 років у відповідній галузі з зазначенням ВНЗ і наукових організацій, які залучалися до співпраці: залучені організації є провідними установами та виконавцями ряду міжнародних проектів та програм з питань розвитку морської інфраструктури.

Основні питання, що пропонуються для обговорення:

• розвиток наукових досліджень та прикладних аспектів щодо морського просторового планування,
  • розвиток ідеологічної платформи “SMART PORT: SMART ENERGY”,
  • моделі управління проектами та програмами.