Всеукраїнська науково-практична конференція «Інформаційні технології в програмах регіонального розвитку»

Дата проведення: 7-10 вересня 2017 р.

Місце проведення: Національний університет кораблебудування ім. адм. Макарова, м. Миколаїв, пр. Героїв України, 9, (Головний корпус НУК)

Кількість учасників: 100

Метою проведення конференції: координація та розвиток наукових досліджень з проблем використання  інформаційних технологій в програмах регіонального розвитку

Коротка інформація про найважливіші наукові результати, отримані протягом 3-5 років у відповідній галузі з зазначенням ВНЗ і наукових організацій, які залучалися до співпраці: залучені організації є провідними установами та виконавцями ряду міжнародних проектів та програм з питань інформаційної підтримки регіонального розвитку.

Основні питання до обговорення:  розвиток наукових досліджень та прикладних аспектів щодо технологій інформаційної підтримки програм регіонального розвитку.