Наукові економічні читання: «Сучасні тренди морегосподарювання», присвячені пам’яті першого декана Інженерно-економічного факультету НУК професора В.Ч. Лі»

Дата проведення: 1-2 грудня 2021 р.

Місце проведення: Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова.

Кількість учасників: 100.

Мета проведення заходу: Мета проведення заходу: Обговорення стану та визначення соціально-економічних наслідків реалізації положень Морської доктрини України на період до 2035 р. в частині розвитку морської індустрії на засадах запровадження цифровізації бізнес-процесів та забезпечення економічної безпеки морегосподарювання.

Коротка інформація про найважливіші наукові результати, отримані протягом 3-5 років у відповідній галузі з зазначенням ВНЗ і наукових організацій, які залучалися до співпраці. Результатом проведених наукових розвідок стало опрацювання концепції трансформації наукової та навчальної діяльності Факультету економіки моря НУК з урахуванням сучасних світових трендів в морегосподаоюванні. Визначені межі та структура економіки моря. Роботи виконуються у співпраці з Інститутом проблем ринку та економіко-екологічних досліджень НАН України та Івано-Франківського Національного університету нафти і газу МОН України, Варненським технічним університетом (Болгарія)

Основні питання, що пропонуються для обговорення:

1. Завдання економічної науки та освіти, які випливають з положень Морської доктрини України на період до 2035 р.
  2. Ключові напрями цифровізації морської індустрії.
  3. Перспективи кластеризації морської економічної діяльності як організаційної передумови впровадження цифровізації процесів створення вартості.
  4. Перспективні інструменти формування новітніх компетенцій випускників ЗВО, що сприяють реактивній адаптації до сучасного стану морської індустрії.

Запрошуємо Вас взяти участь у роботі Всеукраїнських наукових економічних читань

ПЛЕНАРНЕ ЗАСІДАННЯ відбудеться

1 грудня 2021, о 1000, он-лайн за посиланням: https://zoom.us/j/5909422240

Програма конференції у форматі pdf наведено нижче.

Контактна особа:

Клисяк Марія Дмитрівна, викладач кафедри економічної політики та безпеки