СТАРТУЄ ВСЕУКРАЇНСЬКИЙ КОНКУРС НАУКОВИХ ПРОЄКТІВ НА ТЕМУ ГОЛОКОСТУ ДЛЯ МОЛОДИХ ДОСЛІДНИКІВ

Конкурс проводиться також за підтримки Національного історико-меморіального заповідника «Бабин Яр» та Київської міської державної адміністрації.

Які роботи приймають на конкурс?

Науково-дослідні проєкти з гуманітарних та суспільних наук: історії, філософії, права, психології, соціології, політології, релігієзнавства, культурології та інших, пов’язані з тематикою конкурсу. Проєкти мають бути новими, не містити плагіату та не мати нагород інших конкурсів. Роботи можна подавати українською або англійською мовами.

Хто може брати участь у конкурсі?

Студенти (курсанти), які навчаються на 3-4 курсі бакалаврату або на магістратурі, а також аспіранти. Можна брати участь у конкурсі індивідуально або в складі авторського колективу не більш як із двох осіб. Якщо ви вже були учасником конкурсу, можна податися знову, але з новим проєктом.

Як проходитиме конкурс?

У три етапи:

І етап — прийом заявок на конкурс триває до 7 жовтня 2019 року. Щоб взяти участь, надсилайте заявку та анотацію проєкту на електронну адресу: konkurs@babynyar.org. На їхній основі журі відбере учасників другого етапу до 15 жовтня 2019 року.

ІІ етап — подання конкурсних робіт триває до 15 листопада 2019 року. Журі оцінить проєкти та відбере найкращі для участі у третьому етапі.

ІІІ етап — презентація та захист проєктів, за результатами яких журі визначить переможця конкурсу. Третій етап відбудеться у грудні 2019 року в одному з університетів Києва.

До складу журі конкурсу увійдуть представники Меморіального центру Голокосту «Бабин Яр» та установ, за сприяння яких проводиться конкурс, а також авторитетні історики, представники громадського сектора та культурного середовища.

Переможець конкурсу та проєкти, які посядуть друге і третє місця, отримають винагороди:

— за перше місце — 5000 гривень;

— за друге місце — 3000 гривень;

— за третє місце — 2000 гривень.

Переможець конкурсу здобуде можливість пройти стажування у Меморіальному центрі Голокосту «Бабин Яр».

Вимоги до робіт і деталі подачі заявок — у «Положенні про конкурс», що доступне за посиланням:

Контактні особи: Михайленко Наталія – (044) 248 19 21, Анна-Марія Басаурі-Зюзіна – (044) 233 66 17, e-mail: konkurs@babynyar.org