СТАРТУВАЛА ПРОГРАМА З ПІДПРИЄМНИЦТВА YEP!STARTER: ЗАПРОШУЄМО ДО УЧАСТІ

Мережа академічних бізнес-інкубаторів YEP запрошує студентів, викладачів та молодих вчених взяти участь в освітній програмі з підприємництва YEP Starter. Програма проходить за підтримки Міністерства закордонних справ Естонії. Навчання безкоштовне. Проводитиметься українською та англійською мовами.

YEP Starter — українсько-естонська програма з підприємництва, учасники якої за 3 місяці з допомогою менторів здобувають практичні знання з підприємництва та створюють власний стартап, який презентують інвесторам для фінансової підтримки.

Що ти отримаєш в YEP Starter?

— практичні воркшопи;

— провідні коучі, ментори з топових компаній;

— інтерактивні тренінги від CEO, юристів, маркетологів, фінансистів та стартаперів;

— нетворкінги та менторські фідбек-сесії.

Подробиці на сайті: www.yepworld.org/ua/

У разі зацікавленості до 27 вересня 2019 року (включно) заповнюйте анкету за посиланням u.to/RQo6Fg

Контактна особа в YEP — Віса Нагієва, тел. +38 (066) 6787903