Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт із галузі знань «Суднобудування та водний транспорт»

за секціями:

«Суднобудування: технологія побудови та реновації суден», «Судноводіння і морська безпека», «Теорія і проектування суден», «Технічне обслуговування і ремонт суден», «Океанотехніка», «Суднові енергетичні установки», «Електрообладнання та автоматика суден», «Експлуатація флоту і технології морських перевезень та вантажних робіт», «Морські і річкові порти, водні шляхи та їх технічна експлуатація», «Управління проектами та інформаційною діяльністю підприємств та організацій морегосподарського комплексу», «Економіка та менеджмент на водному транспорті», «Морське право», «Екологічна безпека в суднобудуванні та на водному транспорті», «Історія суднобудування»

УМОВИ ПРОВЕДЕННЯ КОНКУРСУ

У конкурсі можуть брати участь студенти, які здобувають вищу освіту за освітніми ступенями бакалавра та магістра. На конкурс від ВНЗ подаються не більше трьох кращих наукових робіт – переможців І туру по кожному окремому науковому напрямку (Положення про Всеукраїнський конкурс студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей, затверджено наказом Міністерства освіти і науки України № 605 від 18 квітня 2017 року)

На конкурс подаються оформлені відповідно до вимог наукові роботи з актуальних проблем, які є пошуковими за характером, впроваджені у виробництво або освітній процес.

Одна наукова робота може мати не більше двох авторів за наявності у них спільних з теми наукової роботи матеріалів та одного наукового керівника.

Не приймаються роботи, які подавалися на інші конкурси, були удостоєні нагород НАН України та органів державної влади.

Роботи необхідно направити на адресу Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова до 05 лютого 2020 року включно (термін відправки робіт встановлюється за поштовим штемпелем).

II тур Конкурсу буде проведено у два етапи:

·                    Перший етап – заочний – рецензування робіт (лютий-березень 2020 р.);

·                    Другий етап – очний – у форматі підсумкової науково-практичної конференції (16-17 квітня 2020р.).

За результатами рецензування після 27.03.2020 р. буде сформовано та оприлюднено на веб-сайті університету https://www.www.nuos.edu.ua/:

·                    Рейтинговий список наукових робіт;

·                    Списки запрошених для участі у конференції та їхні наукові роботи;

·                    Рецензії на всі наукові роботи, подані на Конкурс.

Роботи надсилати за адресою:

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова, проспект Героїв Сталінграду, 9, м.Миколаїв, Миколаївська область, 54025.

E-mail: anhelina.stepanenko@www.nuos.edu.ua

Контактні телефони:

(0512)-70-91-05 – НДЧ;

(098)-342-43-80 – секретар.

Секретар конкурсної комісії: Степаненко Ангеліна Богданівна – співробітник АУП НДЧ.