clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

НАКАЗ ВКСНР I ТУР 2021-2022н.р. у *.pdf

НАКАЗ ТА ДОДАТОК ПЕРЕМОЖЦІВ I ТУРУ ВКСНР НУК 2021-2022н.р. у *.pdf

ДОДАТОК ДО НАКАЗУ ПЕРЕМОЖЦІВ I ТУРУ ВКСНР 2021-2022 н.р. у *.doc

СТАТИСТИКА 2016-2021

 

 

 

Додаток

до наказу за №05-НДЧ від 20.06.2022

 

Переможці I туру Всеукраїнського конкурсу студентських наукових робіт з галузей знань і спеціальностей у 2021/2022 н.р.

Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова

 

Прізвище, імя та по батькові студента

Прізвище, ім¢я та по батькові наукового керівника ЗВО
Дизайн. Образотворче мистецтво, декоративне мистецтво, реставрація
Козлова Олена Володимирівна Матійко Олександр Васильович НУК
Дерв’янко Діана Юріївна Сергієнко Олена Миколаївна НУК
Лавріненко Єлизавета Ігорівна Сергієнко Олена Миколаївна НУК
Філософія
Лєпьохіна Ксенія Сергіївна,

Корнієнко Світлана Олегівна

Патлайчук Оксана Віталіївна НУК
Честних Юлія Володимирівна Патлайчук Оксана Віталіївна НУК
Кольцов Андрій В’ячеславович, Давлатова Діана Хакимжонівна Патлайчук Оксана Віталіївна НУК
Політологія
Діма Юлія Володимирівна Ніколаєнко Наталія Олександрівна НУК
Мельник Наталія Олександрівна Ніколаєнко Наталія Олександрівна НУК
Гендерні дослідження
Кочієру Катерина Іванівна Ніколаєнко Наталія Олександрівна НУК
Чепелєва Аліна Анатоліївна Крамаренко Ірина Сергіївна НУК
Діанова Олена Олександрівна Ляшко Анастасія Валеріївна НУК
Фінанси і кредит
Щербина Денис Ігорович Приходько Наталія Василівна НУК
Страхування
Тетерін Олександр Олександрович Приходько Наталія Василівна НУК
Коваленко Ірина Олексіївна Сіренко Ігор Вікторович НУК
Авраменко Єлизавета Олександрівна

Терлецька Анастасія Миколаївна

Іщенко Олена Анатоліївна НУК
Мовчан Вікторія Сергіївна,

Боскова Вікторія Володимирівна

Огорь Ганна Миколаївна ХФ НУК
Плешко Діана Ігорівна Пулянович Олена Василівна ХФ НУК
Діденко Ірина Володимирівна,

Єльцова Ольга Віталіївна

Коваленко Микола Андрійович ХФ НУК
Право
Терських Тетяна Володимирівна Дмитрук Ірина Миколаївна НУК
Афтєній Євген Юрійович Ватуля Юрій Олександрович ХФ НУК
Логвиненко Олексій Леонідович Ватуля Юрій Олександрович ХФ НУК
Екологія
Кособуцька Олена Олександрівна Трохименко Ганна Григорівна НУК
Кушнір Даніл Володимирович Мельничук Світлана Сергіївна НУК
Березовчук Олена Олегівна Літвак Сергій Михайлович НУК
Теорія та історія держави і права;  історія політичних і правових учень; філософія права
Лисиця Роман Володимирович Федоренко Тетяна Миколаївна НУК
Автомобільний транспорт
Гераськова Діана Володимирівна Колєгова Анастасія Сергіївна НУК
Соченінова Інна Олександрівна Магась Наталія Іванівна НУК
Данілова Олена Олександрівна Благодатний Володимир Валентинович
Технології захисту навколишнього середовища
Неділя Андрій Олександрович Літвак Ольга Анатоліївна НУК
Моісеєнко Катерина Євгенівна Магась Наталія Іванівна НУК
Зотікова Анастасія Валеріївна Благодатний Володимир Валентинович НУК
Архітектура та містобудування
Соломчак Єлізавета Валеріївна Трохименко Ганна Григорівна НУК
Свінарчук Екатерина Олексіївна Наконечна Юлія Олександрівна НУК
Терлецький Михайло Михайлович Магась Наталія Іванівна НУК
Прикладна геометрія, інженерна грaфіка та технічна естетика
Мозгова Анастасія Андріївна Бідніченко Олена Галиківна НУК
Хохонь Максим Андрійович Бідніченко Олена Галиківна НУК
Юрченко Дар’я Сергіївна Латанська Людмила Олексіївна МНУ, НУК
Автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології
Хода Валентин Михайлович Покровський Михайло Володимирович НУК
Поянов Ілля Ігорович Покровський Михайло Володимирович НУК
Клигіна Владислава Олександрівна Покровський Михайло Володимирович НУК
Електричні машини і апарати
Кострюков Ілля Олексійович, Ковальчук Артем Олексійович Грудініна Ганна Сергіївна НУК
Енергетичне машинобудування
Пустовойченко Андрій Євгенович, Борщов Олексій Михайлович Патлайчук Володимир Миколайович НУК
«Двигуни внутрішнього згоряння»
Румак П.В.,

Яловенко П.О.

Калініченко Іван Володимирович

 

ХФ НУК
«Кріогенна та холодильна техніка»
Петрохаус Ю.О.,

Поправко В.І.

Коновалов Дмитро Вікторович,

Луняка Клара Василівна

ХФ НУК
Сидоренко Д.А.

 

Кобалава Галина Олександрівна ХФ НУК
Терещенко М.С.,

Чернецький О.В.

Калініченко Іван Володимирович ХФ НУК
117 Електроніка
Доманський Олександр Юрійович, Малахова Надія Григоріївна Ушкаренко Олександр Олегович НУК
Сакутін Богдан Андрійович Жук Дмитро Олександрович НУК
СУДНОБУДУВАННЯ ТА ВОДНИЙ ТРАНСПОРТ
«Морський та річковий туризм»
Жавко Софія Миколаївна Арчибісова Дарія Станіславівна НУК
Бабченко Дарія Сергіївна,

Глазкова Валерія Павлівна

Іщенко Олена Анатоліївна НУК
Савенко Дарья Олегівна,

Тініченко Катерина Сергіївна

Тубальцева Наталія Пилипівна НУК
«Експлуатація портового перевантажувального обладнання»
Соломаха Михайло Вадимович Бобров Максим Миколайович НУК
Герула Макар Геннадійович,

Зажицька Катерина Олександрівна,

Лабарткава Олександр Володимирович НУК
Джула Дмитро В`ячеславович,
Іщенко Ростислав Сергійович
Бобров Максим Миколайович НУК
«Експлуатація портового перевантажувального обладнання»
Кондратьєва Анна Андріївна Карпеченко Антон Анатолійович НУК
Джула Дмитро В`ячеславович,
Герула Макар Геннадійович
Карпеченко Антон Анатолійович НУК
Зажицька Катерина Олександрівна,

Іщенко Ростислав Сергійович

Савенков Олег Ігорович НУК
«Навігація та управління рухом суден»
Артюшенко Юлія Сергіївна Данильченко Наталя Вячеславівна НУК
Жига Катерина Сергіївна,

Дуденко Марія Василівна

Данильченко Наталя Вячеславівна НУК
Овчаров Андрій Сергійович,

Савченко Михайло Сергійович

Данильченко Наталя Вячеславівна НУК
«Електротехніка та електромеханіка»
Кириллов Євгеній Дмитрович Сірівчук Андрій Сергійович НУК
Аннич Сергій Володимирович
Горошок Олександр Сергійович
Сірівчук Андрій Сергійович НУК
Горошок Олександр Сергійович
Аннич Сергій Володимирович
Сірівчук Андрій Сергійович НУК
«Теорія і проектування корабля»
Лєпьохіна Ксенія Сергіївна,

Соломонюк Аліса Денисівна

Бондаренко Олександр  Валентинович НУК
Михайличенко Аліна Сергіївна,

Давидова Поліна Сергіївна

Бондаренко Олександр  Валентинович НУК
Доценко Аліна Володимирівна,

Михайличенко Аліна Сергіївна

Коростильов Леонтій Іванович НУК
Гринцов Вячеслав Геннадійович,

Погребняк Яків Олександрович

Коршиков Роман Юрійович ХФ НУК
Олянчук Максим Олегович,

Попроцький Артем Васильович

Коршиков Роман Юрійович ХФ НУК
Кудашев Олексій Олександрович;

Лещенко Владлена Олегівна

Яглицький Юрій Костянтинович ХФ НУК
«Гідротехнічне будівництво, водна інженерія, водні технології»
Довженко Олександра В’ячеславівна Соломонюк Наталя Сергіївна НУК
Сергєєва Євгенія Євгенівна Юреско Тетяна Анатоліївна НУК
Соломонюк Аліса Денисівна,

Чернов Дмитро Ігорович

Копійка Сергій Васильович НУК
Бондарчук Олексій Володимирович,

Кисиль Наталія Володимирівна

Дудченко Олег Миколайович ХФ НУК
«Експлуатація суднового електрообладнання та засобів автоматики»
Нікуліна Анастасія Олександрівна Жук Олександр Кирилович НУК
Нікітченко Владислав Костянтинович,
Суханюк Володимир Сергійович
Жук Олександр Кирилович НУК
Суханюк Володимир Сергійович,
Бондаренко  Діана Сергіївна
Жук Олександр Кирилович НУК
«Системний аналіз інфраструктури морського транспорту»
Дацюк Дмитро Олексійович Трушлякова Антоніна Борисівна НУК
Заграйчук Андрій Олексійович,

Ризун Вадим Русланович

Трушлякова Антоніна Борисівна НУК
Заграйчук Андрій Олексійович,

Ризун Вадим Русланович

Трушлякова Антоніна Борисівна НУК
Ганчо Нікіта Андрійович Запорожець Ірина Михайлівна МНАУ НУК
Долбня Марія Русланівна Запорожець Ірина Михайлівна МНАУ НУК
Малагон Андрій Сергійович Запорожець Ірина Михайлівна МНАУ НУК
«Експлуатація портів і технологія вантажних робіт»
Кузнецов Георгій Валерійович Харитонов Юрій Миколайович НУК
Рожко Сергій Миколайович

Самарський Василь Анатолійович

Шевцов Анатолій Павлович НУК
Самарський Василь Анатолійович,

Рожко Сергій Миколайович

Шевцов Анатолій Павлович НУК
«Судноводіння і морська безпека»
Хаджадж Юлія Миколаївна,

Адамович Євген Володимирович

Шевцов Анатолій Павлович НУК
Адамович Євген Володимирович,

Хаджадж Юлія Миколаївна

Шевцов Анатолій Павлович НУК
Карпов Максим Олександрович,

Самарський Василь Анатолійович

Шевцов Анатолій Павлович НУК
«Суднові енергетичні установки, проектування, виробництво, експлуатація і ремонт»
Борисов Артур Вадимович Радченко Микола Іванович НУК
Детюков Владислав Олександрович,

Костріков Олександр Андрійович

Московко Олексій Олексійович НУК
Трофименко Дмитро Сергійович, Буяшенко Максим Юрійович Литош Олена Вадімівна НУК
«Морський та річковий туризм»
Коверний Олександр Євгенович Гришина Лариса Олександрівна ПФ НУК
Запорожець Олександра Олександрівна,

Рябецький Володимир Богданович

Гришина Лариса Олександрівна ПФ НУК
Вусик Яна Євгенівна,

Пишнюк Микола Володимирович

Гришина Лариса Олександрівна ПФ НУК
«Гідротехнічне будівництво, водна інженерія, водні технології»
Чікал Михайло Андрійович,
Двуліт Юлія Юріївна
Ошовський Віктор Яковлевич ПФ НУК
Булгак Дар’я Олександрівна,

Ступак Олександр Олександрович

Тарасов Ігор Вадимович ПФ НУК
Васильєва Ангеліна Валеріївна,

Булгак Дар’я Олександрівна

Філіпішина Лілія Михайлівна ПФ НУК
«Суднові енергетичні установки, проектування, виробництво, експлуатація і ремонт»
Двуліт Юлія Юріївна,

Ступак Олександр Олександрович

Ошовський Віктор Яковлевич ПФ НУК
«Технічне обслуговування і ремонт суден»
Курилко Ігор Олександрович,

Єрмаков Ерік Сергійович

Щедролосєв Олександр Вікторович ХФ НУК
Мандзій Віталій Володимирович,

Гладченко Денис Ігоревич

Терлич Станіслав Володимирович ХФ НУК
Забавський Віктор Дмитрович,

Дамчук Максим Сергійович

Терлич Станіслав Володимирович ХФ НУК
ЕЛЕКТРОННА КОМЕРЦІЯ
Назрієва Заріна Тавакалівна

Кудрич Дмитро Олегович

Фаріонова Тетяна Анатоліївна НУК
Ботова Ніколета Михайлівна,

Бабченко Дарія Сергіївна

Крамаренко Ірина Сергіївна НУК
Бондаренко Діана Сергіївна

Тініченко Катерина Сергіївна

Крамаренко Ірина Сергіївна НУК
УПРАВЛІННЯ СПОРТИВНО-ОЗДОРОВЧОЮ ДІЯЛЬНІСТЮ
Шепіль Максим Олександрович Савіна Оксана Юріївна НУК
Козленко Андрій Дмитрович Савіна Оксана Юріївна НУК
Дарда Анна Віталіївна Тубальцева Наталія Пилипівна НУК
Василюха Станіслав Володимирович Марцінковський Ігор Богданович НУК
Тихоненко Анастасія  Денисівна Ломоносова Оксана Едуардівна ХФ НУК
Степанов Андрій Андрійович,

Кирнос Антон Євгенович

Дюндін Валерій Дмитрович ХФ НУК
Савченко Юлія Валеріївна,

Суханов Марк Вадимович

Смірнова Ірина Миколаївна ХФ НУК
МІЖНАРОДНА ЕКОНОМІКА
Борисюк Юлія,

Смачило Євген

Корнієнко Оксана Петрівна НУК
Ковтевич Олександр Корнієнко Оксана Петрівна НУК
Косьянова Олена Корнієнко Оксана Петрівна НУК
АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ СПІВРОБІТНИЦТВА З ЄВРОПЕЙСЬКИМ СОЮЗОМ
Івасенко Даріна Олегівна Арчибісова Дарія Станіславівна НУК
Сабат Анна Андріївна,

Коняєва Діана Сергіївна

Арчибісова Дарія Станіславівна НУК
ЕКОНОМІКА СІЛЬСЬКОГО ГОСПОДАРСТВА ТА АПК
Тініченко Катерина Сергіївна Бойко Євгенія Олександрівна НУК
Скирденко Єлизавета Сергіївна

Сабат Анна Андріївна

Тубальцева Наталія Пилипівна НУК
Галайда Ельміра Юріївна,

Дрозд Анна Віталіївна

Тюхтенко Наталія Анатоліївна ХФ НУК
Газимова Лілія Олегівна,

Залужець Людмила Дмитріївна

Ревенко Надія Григорівна ХФ НУК
Новак Анна Олександрівна Ломоносов Дмитро Анатолійович ХФ НУК
ТУРИЗМ
Крамаренко Олександра Олександрівна Арчибісова Дарія Станіславівна НУК
МЕНЕДЖМЕНТ ПРИРОДООХОРОННОЇ ДІЯЛЬНОСТІ
Ботова Ніколета Михайлівна Бойко Євгенія Олександрівна НУК
Терлецька Анастасія Миколаївна,

Гура Олександр Олександрович

Гришина Наталія Володимирівна НУК
Стройнова Валерія  Сергіївна,

Бринза Даріна Дмитрівна

Арчибісова Дарія Станіславівна НУК
Жаворонкова Лариса Олександрівна,

Камкова Анна Вячеславівна

Ломоносов Дмитро Анатолійович ХФ НУК
Жаворонкова Лариса Олександрівна,

Гнезділова Світлана Олександрівна

Пулянович Олена Василівна ХФ НУК
Бойченко Єлизавета Юріївна Надточій Ірина Ігорівна ХФ НУК
УПРАВЛІННЯ У СФЕРІ ЕКОНОМІЧНОЇ КОНКУРЕНЦІЇ
Бронська Владислава Сергіївна, Сиротіна Марія Олександрівна Іщенко Олена Анатоліївна НУК
Коняєва Діана Сергіївна,

Пилипенко Анастасія Іванівна

Іщенко Олена Анатоліївна НУК
Бондаренко  Діана Сергіївна,

Слабий Руслан Андрійович

Іщенко Олена Анатоліївна НУК
Боскова Вікторія Володимирівна Руснак Алла Валентинівна ХФ НУК
Вороненко Валерія Олександрівна,

Ляшко Аліна Володимирівна

Коваленко Микола Андрійович ХФ НУК
Бойченко Єлизавета Юріївна,

Борисенко  Ліна Андріївна

Огорь Ганна Миколаївна ХФ НУК
ЕКОНОМІКА ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ОХОРОНИ НАВКОЛИШНЬОГО СЕРЕДОВИЩА
Кулик Дар’я Олександрівна Крамаренко Ірина Сергіївна НУК
Коняєва Діана Сергіївна,

Пилипенко Анастасія Іванівна

Тубальцева Наталія Пилипівна

 

НУК
Ніколаєва Діана Іванівна,

Стройнова  Валерія  Сергіївна

Арчибісова Дарія Станіславівна НУК
ГОТЕЛЬНО-РЕСТОРАННА СПРАВА
Крамаренко Олександра Олександрівна Крамаренко Ірина Сергіївна НУК
УПРАВЛІННЯ ПЕРСОНАЛОМ І ЕКОНОМІКА ПРАЦІ
Палій Владислав Валерійович Гришина Наталія Володимирівна НУК
ЕКОНОМІКА БІЗНЕСУ
Стройнова  Валерія  Сергіївна Гришина Наталія Володимирівна НУК
Крамаренко Олександра Олександрівна, Стройнова  Валерія  Сергіївна Іщенко Олена Анатоліївна НУК
Глазкова Валерія Павлівна,

Пилипенко Анастасія Іванівна

Арчибісова Дарія Станіславівна НУК
МЕНЕДЖМЕНТ ОРГАНІЗАЦІЙ
Шевченко Марія Олександрівна Тубальцева Наталія Пилипівна НУК
Бондаренко  Діана Сергіївна,

Ботова Ніколета Михайлівна

Іщенко Олена Анатоліївна НУК
Кім Валерія Аркадіївна,

Ляшенко  Анастасія Олександрівна

Арчибісова Дарія Станіславівна НУК
ЕКОНОМІКА
Назрієва Заріна Тавакалівна Іртищева Інна Олександрівна НУК
УПРАВЛІННЯ Е-БІЗНЕСОМ ТА СМАРТ ТЕХНОЛОГІЯМИ
Шарова Єва Владиславівна Тубальцева Наталія Пилипівна НУК
Коняєва Діана Сергіївна,

Пилипенко Анастасія Іванівна

Іщенко Олена Анатоліївна НУК
Гунік Іван Іванович,

Кізюн Людмила Володимирівна

Маршак Олена Іллівна НУК
Скляр Данило Ігорович Ломоосов Анатолій Вадимович ХФ НУК
Ненашева Аліна Ігорівна,

Черних Данило Валентинович

Година Олена Володимирівна ХФ НУК
Степанов Андрій Андрійович,

Шибаєв Олександр Валентинович

Левченко Тетяна Дмитрівна ХФ НУК
РАЦІОНАЛЬНЕ ПРИРОДОКОРИСТУВАННЯ ТА ЕКОЛОГІЧНА БЕЗПЕКА
Ботова Ніколета Михайлівна Іртищева Інна Олександрівна НУК
Бабченко Дарія Сергіївна,

Тініченко Катерина Сергіївна

Іщенко Олена Анатоліївна НУК
Глазкова Валерія Павлівна,

Ботова Ніколета Михайлівна

Арчибісова Дарія Станіславівна НУК
Борисенко Ліна Андріївна Надточій Ірина Ігорівна ХФ НУК
Дорохова Катерина Петрівна,

Овечко Катерина Володимирівна

Тюхтенко Наталія Анатоліївна ХФ НУК
Максимова Олена Григорівна,

Камкова Анна Вячеславівна

Пулянович Олена Василівна ХФ НУК
ПОЧАТКОВА ОСВІТА
Чепелєва Аліна Анатоліївна Крамаренко Ірина Сергіївна НУК
КОСМІЧНІ ТА ГЕОІНФОРМАЦІЙНІ ТЕХНОЛОГІЇ В ЕКОНОМІЦІ ТА УПРАВЛІННІ
Жавко Софія Миколаївна Гришина Наталія Володимирівна НУК
Сміліченко Георгій Олегович Надточий Анатолій Вікторович ХФ НУК
Черних Данило Валентинович,

Шевченко Марія Сергіївна

Ревенко Надія Григорівна ХФ НУК
Скляр Данило Ігорович,

Шибаєв Олександр Валентинович

Надточій Віктор Анатолійович ХФ НУК
ЦИВІЛЬНА БЕЗПЕКА (ЦИВІЛЬНИЙ ЗАХИСТ)
Коляда Нікіта Олександрович Іртищева Інна Олександрівна НУК
Кулька Владислав Олександрович,

Слабий Руслан Андрійович

Гришина Наталія Володимирівна НУК
Бондаренко  Діана Сергіївна,

Тініченко Катерина Сергіївна

Іщенко Олена Анатоліївна НУК
МАРКЕТИНГ
Манецька Юлія Сергіївна Матійко Наталя Олександрівна НУК
Комп`ютерні науки
Литвин Михайло Володимирович Макарова Лідія Миколаївна НУК
Інформатика і кібернетика
Нікітін Олексій Володимирович Макарова Лідія Миколаївна НУК
ІНЖЕНЕРІЯ ПРОГРАМНОГО ЗАБЕЗПЕЧЕННЯ
Нікітіна Олена Юріївна Латанська Людмила Олексіївна НУК
Журналістика
Плахтіна Оксана Ігорівна Жолобенко Наталя Юріївна НУК
Медична психологія
Маркіна Марія Сергіївна Коренєва Юлія Петрівна НУК
Загальна та соціальна психологія
Мацик Максим Олегович,

Фучило Дар’я Станіславівна

Чугуєва Інна Євгенівна НУК
Педагогічна та вікова психологія
Трофимчук Наталія Сергіївна,

Шепотило Анна Олександрівна

Чугуєва Інна Євгенівна НУК
Фізична культура і спорт
Завірюха Дмитро Олексійович Адаменко Оксана Олександрівна НУК
Пен Лі Лі Кувалдіна Ольга Вікторівна НУК
Соколов Олександр Юрійович Бірюк Світлана Валеріївна НУК
Фізична терапія, ерготерапія
Гримак Андрій Станіславович Болотникова Тетяна Григорівна НУК
Іваненко Анастасія Володимирівна Болотникова Тетяна Григорівна НУК
Матеріалознавство
Шевченко Анатолій Вячеславович,

Гордок Дар’я Віталіївна

Матвієнко Максим Валентинович ХФ НУК
Гордок Ірина Віталіївна, Бондаренко,

Сергій Володимирович керівник

Лой Сергій Анатолійович ХФ НУК
Чумаков Нікіта Сергійович Спіхтаренко Володимир Володимирович ХФ НУК
Зварювання
Хільченко Дмитро Миколайович, Гарковенко Віктор Сергійович Єрмолаєв Геннадій Володимирович ХФ НУК
Вєтров Олександр Олександрович Лой Сергій Анатолійович ХФ НУК
Полонка Сергій Іванович Спіхтаренко Володимир Володимирович ХФ НУК
Кібербезпека
Хівріч Вікторія Василівна,

Михайлеченко Анастасія Вадимівна

Касьянов Юрій Іванович НУК
ПЕРЕКЛАД
Козаченко Тетяна Юріївна, Яновська Ксенія Олександрівна Сміліченко Яніна Броніслвівна ХФ НУК
МЕХАНІЧНА ІНЖЕНЕРІЯ
«Компресорні, холодильні машини, установки, станції та пневмоагрегати»
Рижко В.В. Корнієнко Вікторія Сергіївна ХФ НУК
Терещенко М.С.,

Чернецький О.В.

Калініченко Іван Володимирович

 

ХФ НУК
Адамович Є.В.,

Івлєв В.С.

Коновалов Дмитро Вікторович,

Луняка Клара Василівна

ХФ НУК