clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Оздоровлення та відпочинок

Програма «Оздоровлення та відпочинок»

 

За звітний період реалізація програми «Оздоровлення та відпочинок»  відбувалась за безпосередньою участю адміністрації навчального закладу та профспілкової організації студентів НУК. Велика увага приділялась оздоровленню студентів пільгових категорій. Так, студенти-сироти та студенти-інваліди мали змогу отримати безкоштовну путівку до СОТ «Корабел» протягом літнього періоду.

Відпочинок та оздоровлення є однією із найцікавіших тем для студентства. Профспілка також здійснювала діяльність в цьому напрямку.

Заходи щодо організації зимового відпочинку студентів НУК на гірськолижних курортах Карпат проводились задовго до сьогоднішнього дня головами студентських профкомів. Але виникло питання щодо креативного підходу до студентського відпочинку, щоб зробити його цікавим та незабутнім для наших членів профспілки.

 

 

Центром паломництва студентства в різні роки стали такі гірськолижні курорти Карпат як с. Славське та смт. Ясиня (Рахівський р-н Закарпатської області) із катанням в Буковелі та на Драгобраті. Членам Профспілки вартість путівки здешевлювалась на 20-40% за рахунок коштів ППОС НУК.

Організація літнього відпочинку для студентів НУК здійснюється на базі спортивно-оздоровчого табору «Корабел» (с. Коблево Миколаївської області) Національного університету кораблебудування ім. адмірала Макарова. Вартість путівки для членів Профспілки складала 50% від загальної вартості (здешевлення за рахунок коштів ППОС НУК).