clear_all

Національний Університет Кораблебудування ім. адмірала Макарова

Harbin engineering univesity

Джерелом ХІУ є академія військових інженерів, заснована в Харбіні 1 вересня 1953 року. У 1970 був заснований Харбінський кораблебудівний інженерний інститут. Після рішення державної комісії з освіти, ХКІІ змінив назву на Харбінський інженерний університет в 1994, а океанські і морські проекти стали основними напрямками досліджень.

Харбінський інженерний університет позиціонує себе як основну національну рушійну силу в поле кораблебудування, дослідження океану і ядерної енергетики. Також, будучи флагманом в реалізації кількох реформ у викладанні, наукових дослідженнях і системах інформаційного менеджменту, Харбінський інженерний університет ще більше підсилює свою роль першого в Китаї багатостороннього міжнародного університету в 21 столітті.

З 1999 ХІУ був відзначений багатьма національними, регіональними та міністерськими подяками та нагородами, всього 520 нагород, з них 215 — національні, 305 — регіональні і міністерські, в області управління партійних і адміністративних заходів, навчання і освіти, наукових досліджень тощо.

У університету зараз 7 інститутів та 10 відділень. Він налічує більш ніж 10 700 студентів, і більш ніж 2 100 працівників, серед яких 158 професорів, 465 ад’юнкт-професорів, 2 академіка Китайської академії інженерів, 2 члена комісії дисциплінарної оцінки при комісії з ученим ступенями міської ради, і більш ніж 60 наукових консультантів для здобувачів ступенів.

ХІУ був одним з перших університетів, яким було дозволено державою видавати ступеня доктора наук і магістра. Університет отримав більш як 1 800 наукових результатів, серед яких 39 були відзначені національними нагородами, а 446 — міністерськими або регіональними.