Jiangsu University of Science and Technology (JUST)

Jiangsu University of Science and Technology (JUST) — це провідний технічний університет Китаю, який надає вищу освіту на рівні бакалавра, магістра та доктора філософії. Дата заснування – 1953 рік.

Входить в топ 200 найкращих університетів Китаю. Кількість вчителів та співробітників: понад 2000 чоловік. Кількість студентів: понад 28000 чоловік.

У 2012 році з метою інтернаціоналізації університет почав набирати іноземних студентів. Зараз в університеті навчається близько 1000 студентів з різних куточків світу, серед яких багато з України та країн СНД.

Університет співпрацює з 63 міжнародними університетами (США, Великобританія, Японія та ін). За рахунок співпраці на постійній основі проводиться міжнародний обмін викладачами і студентами.